2733
2739
عنوان

خانمای خونه دار

305 بازدید | 30 پست

سلام

خوشبحالتون بیکارین

من پرستارم و باردارم ۵ماهه 

دارم فک میکنم بعد زایمانم دیگ کلا نرم سر کار

پرستاری جو بدی داره

هر روز شیفت

شیفت شب

خستگی

ب زندگیت نمیرسی

بچه چ گناهی داره من تو این شهر کسی هم ندارم ک نگهش داره شوهرمم پرستاره

پرستار بچه هم اخه خ مسخرس بچتو بدی دست کسی دیگ😣😣

خب اگه شرایطش رو داری نرو. منم اون موقع که بچه ام به دنیا اومد دلم نمی خواست برگردم ولی مجبور بودم. الان دیگه دو سه ساله نمیرم واقعا خوبه.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب اگه شرایطش رو داری نرو. منم اون موقع که بچه ام به دنیا اومد دلم نمی خواست برگردم ولی مجبور بودم. ...

شما پرستارین؟

وضع مالیمون ک خونه نداریم و فقط ی ماشین

ولی خب خیلیا میگن بعدش پشیمون میشی اگ انصراف بدی

میگن عادت کردیم ب کار و...

ولی شغل ما خ سخته

2738

چه جالب شاغلا میگن خوش به حال خونه دارا

خونه دارا میگن خوش به حال شاغلا

😬

در هر صورت از نظر منم پرستار بچه وقتی آدم ضرورتی برای کار نداشته باشه چه از نظر مالی چه از نظر خدمت به جامعه 

مسخرس...

بازم هیچی...
شما پرستارین؟ وضع مالیمون ک خونه نداریم و فقط ی ماشین ولی خب خیلیا میگن بعدش پشیمون میشی اگ انصراف ...

نه من کارم مالی بود ولی شرایط سخت کار شما رو میبینم چون خواهرم پرستاره از دیروز صبح رفته هنوز نیومده. میتونی بعدش بیمه بیکاری بگیری تا بچه ات بزرگ بشه. کارت دولتیه؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
خب شما کارتو دوست نداری، اره اینطوری با بچه سر کاررفتن وقتی علاقه نباشه سخته، فکر خوبیه بمونی خونه&n ...

کارمو دوست دارم 

من خ ب سختی با شرایط مالی خ بد رفتم دانشگاه دولتی و خ شرایط سخت درس خوندم و واقعا درس خوندم

ولی واقعا فک نمیکردم انقد سر کار اذیت کنن رییسا تو بیمارستان یجوریه ک فقط پرستارا کار میکنن رییسا هر روز میشینن چیکار کنن ک مشتریاشون بیشتر بشن و خیلی خوب برخورد میکنن با مریضا ولی اینا ب خاطر پول ن ب خاطر خود مریض خلاصه هر طور ک میتونن اذیت میکنن نیروی کم کار زیاد توقعات خیلی بیجا هروخ ک بخای مرخصی نمیدن شیفت فشرده مریضای زیاد

و تا حالا تحمل کردم ولی فک میکنم اونوخ دیگ انرژیی برا بچم نمیمونه

من چن ماه پیش سه روز استعلاجی بردم بخش منو عوض کردن بخش خیلی شلوغی ک هیچکسیو نمیشناختم  و ویار خ بدی داشتم ۸ تا شب میرفتم و فقط غصه میخوردم بچه م چ گناهی کرده 

نه من کارم مالی بود ولی شرایط سخت کار شما رو میبینم چون خواهرم پرستاره از دیروز صبح رفته هنوز نیومده ...

اره من پیمانیم و ۴سال سابقه کار دارم ۲سال طرح رفتم و ۲سالم پیمانی شدم

۱۰‌سال تعهد پیمانی ازمون گرفتن ک نمیشه کارمونو ول کنیم

البت میگن جدیدنا این قانون لغو شده ک نمیدونم درست یا ن

کاش انتقالی میدادن شهر خودم

اونوخ برام خ راحت تر بود مامانم هس

شوهرم شرکتیه و راحت تر میتونه انتقالی بگیره یا اگ ازمونی باشه برا شهر من ازمون بده

2706