2733
2734
عنوان

شما جای من بودین ،ناراحت نمیشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 119 پست
این دلیل نمیشه که کسی رو نداری برای داشتن دیگران کار کنی،،تو با ارزشی،،دوست پیدا کن،کتاب بخون،نه این ...

خسته شدم از بس خونه نشستم غصه خوردم ،گریه کردم که خدایا چرا من تنهام ، بابام هشت ماهه فوت کرده دوبار بیشتر سرخاکش نرفتم چون دوره ،همش کارم گریه است.

.

.

اینم زنگ زد برا نذری بیا کمکم کن سبزی پاک کنیم رفتم ، حتی چند روز قبل خونشونو جارو برقی زدم گردگیری کردک که گفتم فامیل ها برا نذری بیان تمیز باشه خونه

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
فداتم عزیزم خوبم. اتفاقا تعجب کردم تو کاسه داده😐

نمیدونم دیگه چی میخاد از خدا همه میگن عروس خوبی داری ، مثل دخترشم برم خونش هرجا کثیف باشه خودم تمیز میکنم ، غیر از اوناهم کسیو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام به شوهرم بگم رفتارشو ،فعلانم اونجا نمیرم ،احتمالا غروب میاد دم درمون ،چه رفتاری داشته باشم؟

خسته شدم از بس خونه نشستم غصه خوردم ،گریه کردم که خدایا چرا من تنهام ، بابام هشت ماهه فوت کرده دوبار ...

مادر شوهر دوست آدم نمیشه،،هم سن شما هم نیست پس در نتیجه دنبال راهکار باش نه گدایی محبت

2728
نمیدونم دیگه چی میخاد از خدا همه میگن عروس خوبی داری ، مثل دخترشم برم خونش هرجا کثیف باشه خودم تمیز ...

یواش یواش خدمت رسانیت رو کم کن. یهو نباشه که شوک بشن همه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
هیچکس ندارم من ،با اینا هم نباشم دق میکنم که شهر غریبم ۲۵ سالمه هم مادرم فوت کرده هم پدرم ، هیچ دوس ...

عزیزم من نه پدر دارم نه مادر ولی ماهی یابار یا فوقش ماهی دوباره میرم خونشون خونشون با ماشین با پنج دقیقه راه هست

2738
حس بدی دارم که موقع کار داشتن زنگ میزنه ،خیلی راحت میگه بیا ولی الان

به نظرم اصلا نمیرفتی برا کار از این به بعد نرو والا موقع کار تو عروسشه موقع چیزای دیگه غریبه هم نیستی

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
عزیزم من نه پدر دارم نه مادر ولی ماهی یابار یا فوقش ماهی دوباره میرم خونشون خونشون با ماشین با پنج د ...

خدا رحمتشون کنه 🌺

خیلی سخته تنهایی😞

به نظرم اصلا نمیرفتی برا کار از این به بعد نرو والا موقع کار تو عروسشه موقع چیزای دیگه غریبه هم نیست ...

بیشتر از این حرصم گرفت میگه گفتم خوابی زنگ نزدم!

چطور با زبون روزه منو میکشوند خونش بیا سبزی پاک کن اونوقت نمیگفت روزه اس حال نداره نمیتونه

2706