2737
2739

تو لیست مسدودا بود ...گروهو ک مسدود نمیشه کرد .شماره طرف بود از اینا ک هرجی و هر جا بخوای جور میکنه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

تو چکار کردی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چیکار کنم .حس میونم خیلی بهم توهین شده و کوچیک شدگ 😔دلم داره میترکه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738
خب بقیه ش؟ 

هی۰ی دیگه داشتم گوشیشو نگا میکردن البته پروفایل ی شخصو ک خودم شمارشو نداشتم .البته تل خودم پاک شده ندارم .ی خورده ک طول کشید همش میگفت بدع و دستپاچه شد .حالا نمیدونم داره گ ه های اضافی بیشتریم  میخوره یا فقط ب خاطر همین نگران بود .چون دیگه نتونستم پیاما و جاهای دیگش  ببینم 

گفتم شماره بردار زنگ بزن بگو دیگ پیام نفرستن یا بگو خط واگذار شده میخوام شماره جدید بدم

یعنی چی .ب اون شماره زنگ بزنم ؟ 

تو لیست مسدودا بود یعنی بازم ارتباط دارن 

عزیزم ببین بخدا یه شب نشسته بودیم با شوهرم برای من اس ام اس اومد. نوشته بود صیغه ساعتی فلان تومن صیغه ماهیانه سالانه با خرج و مخارج و سفر و کوفت و زهرمار. من دو تا سیم کارت دارم یکیش بنام شوهرم یکیش بنام خودم. من اصلا نمیدونم از کی و کجا بود. تبلیغاتی بود. شوهرم دید . نمیدونی چکار کرد . هر چی قسم خوردم گفتم بخدا من نمیدونم گفت چرا به اون سیم که به اسم تو هست اومده؟ حتما یه سایتی چیزی رفتی ...خلاصه هر چی گریه زاری کردم نشد رگ غیرتش زده بود بیرون .زد گوشیه منو شکست. خدا لعنتشون کنه . از این پیامها میاد .بدون دلیل بد دل نباش.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706