2737
2734
عنوان

شما چند روز ی بار خونه مادرشوهرتون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرم بهم ر زده بود گف بیاین شام منم گفتم مرسی ممنون بعد برگشت مرسی ممنون منو با دهن کجی گف،انقدر ناراحت شدم،گفتم به شوهرم میگم ببینم چی میگه بعد ز زدم گفتم میگ نه،ی چن وقت 

نریم ادب بشه بیشعوز

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728
دقیقا مثل من.راضی هستی؟

اره ولی ازوقتی جاریم با بچم بدرفتار کرده دعوتی نرفتیم خونه مادرشوهرم.گفتم وقتی اونا هستن من نمیام.مادرشوهرمم جونش به پسرمه.الانم ماه مبارکه بیشتر میریم سر میزنیم

من همین یه دونه ام!
سلام. خنده ام گرفت. چند روز یه بار.؟؟؟؟؟!!!!! از من باید پرسید چند سال یه بار    

خب شوهرت راضی میشه کم بری؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
خیلی کارها میشه کرد تا قیافه نحسشون رو ندید. افطار دعوت کن. یه کم هم مرگ موش چاشنی غذا باشه. خیلی ...

نممیری😅😅😅

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
هر وخ دلم بخواد میریم اکثرا دو ماه یکبار

شوهرتم راضیه از این وضع؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
منم متاسفانه هفته ای یک تا دوبار باید تحمل کنم ولی نمیدونم چیکار کنم ماهی ی بار بشه

ما تو یه ساختمونیم اگه روزی یه بار پایین نرم لپ هاش رو باد میکنه در حد ترکیدن

تیکر تولد یکسالگی دخترم  
خب شوهرت راضی میشه کم بری؟

من ۹ ماه بارداری نرفتم تا لقمه بهم ندن،دستشویی فرنگی گفتم ندارین😅😅😅

شوهرت چیزی نمیگه؟به منم یاد بده چیکار کنم؟

نه چیزی نمیگه...مثلا میگم گناه دارن چقدر بریم گرونیه😂 الکی مثلا دلم میسوزه یا میگم سنش بالا زحمت ندیم بهش...خلاصه ازین حرفا بدگویی نکن اصلا ..تا دعوت نکنه ک نمیرم گاهی هم برنامه ای خودم دارم نمیتونم برم....البته مادرشوهرم  نری ناراحت نمیشه چون خیلی تنبل تشریف دارن😂

من نمیرم ک ریختشونو نبینم،شوهرم می بینه اذیتم میکنن پافشاری نمیکنه بریم خونشون،همه زن های فامیل از م ...

تو فامیل ماهم هیشکی از پدرشوهر و مادرشوهر من خوشش نمیاد(بس که نچسبن)

ما ماهی دوماهی یه بار میریم خونه شون

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706