2737
2739
من این برنامه رو کامل دیدم . متاسفانه فقط همین بخشی که میتونه جنجال درست کنه بریدن و پخش کردن  ...

اره به نظرم نمیاد خودشو خراب کنه  جلو دوربین هی بد بگه 

اینو گفت بعد لابد از بعدش هم که متوجه شده چه دختر خوبیه گفت 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این برنامه رو کامل دیدم . متاسفانه فقط همین بخشی که میتونه جنجال درست کنه بریدن و پخش کردن  ...

گلم اگه یکی خوب باشه باید همه رفتارهاش خوب باشه

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2731

الکی ژست روشنفکری بر ندارین.شما خودتون بودین خوشتون میومد برادرتون با خانمی با این وضعیت ظاهری ازدواج کنه؟این خانم لحنش بده قبول دارم اما داره واقعیت رو میگه، احساسش رو پنهان نمیکنه، خب شکه شده ، حالا خوبه بیاد تظاهر کنه و دروغ بگه که از اول مشکلی با انتخاب پسرش نداشته؟

دختر چند سالی بزرگتر بود 

اره ۱۰ سال بزرگتر بود اشتباه چاپی هست🤐🤐

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بمیرم برا دل عروس😭😭😭😭😭😭طفلی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738
عزیزم منم دیده بودم ولی قبول کنیم که مادرشوهرش بعضی حرفاش خوب نبود

قسمت های مختلفش زوج هایی اومدن که الان کامل یادم نیست اما میگفتن قبل از ازدواج نه تنها عاشق هم نبودن بلکه به دلایلی از هم بیزار هم بودن ولی الان عاشق همن 

ولی این خانم چون مادر شوهره و این حرف رو زده که قبلش چی فکر میکرده الان چی شده همه فحشش میدن

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖
الکی ژست روشنفکری بر ندارین.شما خودتون بودین خوشتون میومد برادرتون با خانمی با این وضعیت ظاهری ازدوا ...

من برنامه اشو ندیدم دختره از نظر ظاهری چطوری بود؟؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

اینا اصلا به هم نمی یومدن یادم میاد پسره ۲۶ سالش بود دختره ۳۵ سالش قدش هم خیلی باهم فرق داشت مشکل مادرشوهر نیست مشکل عروسش هست که قبول کرده بود خودشم باید می دونست با این ازدواج همچین مشکلاتی به وجود می یومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

دختره از اون آدم های قد کوتاه بود پسره بیش از حد بلند دختره ۳۵ سالش بود پسره ۲۶ اصلا به هم نمی یومدن دختره نباید قبول میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دیدم یکم حق دادم ب مادرشوهرش...ب نطرم این خانوم بایکی در رتج قدی و سنی خودش خیلی بهتربود ازدواج میکرد تا با ی پسر با قد 180و ده سال کوچیکتر و خیلییییی خوش قیافه تر

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706