2737
2734

روغنو پیاز وسبزی خوب سرخ کن گوشتتم هم بعد یکم رب بزنو نمک وفلفلو ادویه های دیگه و اب بریز دوساعت به خوردن ابلیمو ابغوره بزن و راستی لیموعمانیم بنداز اگه ترش میخوری ابلیموزیاد بریز 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سیزی تو بزار تو به قابلمه خوب سرخ بشه و ۱۵ دقیقه ای تفت بده..

پیاز رو تو زودپز خورد کن و سرخ کن و زردچوبه بزن و گوشتت رو داخلش تفت بده و لوبیا رو اضافه کن و اندازه نوک قاشق چای خوری فلفل قرمز بریز و یه قاشق مرباخوری رب(خیلی کم).. نمک و چاشنی اضافه نکن که گوشت رو سفت میکنه و پخت رو طولانی..

یک ساعت و ربع بزار تو زودپز بمونه و بعد خالی کن روی سبزی ها و یه قاشق مرباخوری پر گرد لیمو بزن نمک بزن بهش و یه قاشق چای خوری قارا بنداز توش و بزار با حرارت ملایم جوش بخوره ( در قابلمه رو نزار تا روغن بندازه)

تیکر تولد یکسالگی دخترم  
2728
رب نزن توی قورمه سبزی ، فقط زردچوبه ، ما اصلا با رب نمیپسندیم 

وای بدون رب ک صفا نداره خواهر

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738

اول سبزی رو کاملا بخارپزکن  بعدش روغن داغ کن و بعدش سبزی هارو بهش اضافه کن کاملا سرخ بشن اما نسوزن لوبیاهارو ابپز کن مغزه لیموها رو دربیار گوشت رو تف بده زیرشعله رو زیادکن  و بعدش اب جوش اضافه کن ۱ساعت بد پخت گوشت از اب گوشت در بیار به لیموها اضافه کن بذارکنار وقتی سبزی ها رو با لوبیاهارو اضافه کردی لیموهارو با با اون اب گوشت که لیموها توش بودن اضافه کن سر سوزن شم بلیل سرخ کن بهشم اضافه کن پیاز هم یکی قبلش سرخ کن خیلی باید خورد بشه پیاز بهش اضاف کن بعد لیموها ربع ساعت بعدشم فلفل کمی اضاف کن بانمک

رب نزن توی قورمه سبزی ، فقط زردچوبه ، ما اصلا با رب نمیپسندیم 

رب چاشنی غذای ایرانیه ولی قبول دارم قرمه سبزی باید ربش خیلی کم باشه تا رنگش حفظ بشه..

تیکر تولد یکسالگی دخترم  

من پیاز رو با روغن حیوانی تفت میدم بعدسبزی رومیریزم توقابلمه یکم سرخ میکنم زرد چوبه میزنم بعدگوشت رو که توقابلمه گذاشتم.پخته شده رو میریزم رو سبزی وپیاز همراه با آب گوشت,بعد لوبیا ازقبل پخته شده رومیریزم بعد4تالیموعمانی بعدیکم رب انارو رب گوجه نمکم به اندازه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706