2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توش ماهيچه بنداز،خيلي خوشمزه اش ميكنه

قبلشم سبزيشو زياد سرخ كن

چاشنيش مهمه،من هم ليمو اماني ميندازم توش هم قره قوررت

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)
2738

پیاز سرخ کن ، گوشت گوسفن رو بریز توش انقدر تفت بده تا حسابی سرخ شه ، بعدش سبزی قورمه رو که خوب سرخ شده تاکید میکنم خوبه خوب باید سرخ شه رو بریز توی قابلمه بعد هم لوبیا قرمزت رو که قبلا خیس خورده رو بریز آب جوش بریز ، ۶، ۷ ساعت قبل خوردن بار بذار که خوب جا بیوفته  ، یک ساعت قبل خوردن لیمو ۴، ۵ تا بنداز و گرد لیمو بریز 

سبزیشو زیاد سرخ کن خوب ک سرخ شد یه دونه سیر ریز کن باهاش تفت بده خیلی خوشبو و خوشمزه میشه.من رب هم با سبزی تفت میدم حس میکنم اینجوری بهتر میشه.لیمو رو هم سوراخ کن بنداز تو آب گرم ک تلخیشو بگیره بعد از یه ساعت بنداز تو خورش.زیرشم کم کن ک خوب جا بیفته

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706