2733
2734
عنوان

میشه تو یک ماه 5 کیلو کم کرد؟

12969 بازدید | 26 پست

دکترم گفته وزنتو کم کن برا بارداری، اگه 5 کیلو کم بشم از چاقی در میام و بعدش میشه اضافه وزن، کسی تونسته با یه رژیم نرمال تو یه ماه 5 کیلو کم کنه؟ کسایی که تنبلی دارین فقط با کاهش وزن باردار شدین یا دارو خوردین؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

منم میخام پنج کیلو کم کنم

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تنبلی دارم گفت با کاهش وزن خوب میشی 

ولی امان از بی انگیزگی😫😫

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738
اره میشه برو تاپیک بامداد کم میکنی.

لینکشو ندارم شما داری؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
بله میشه فقط باید بری دکتر تغذیه بهت برنامه بده و ورزش شوهر خواهرم تو دوماه ۱۲ کیلو کم کرد

چقدر خوب، اگه اینجوری بتونم وزن کم کن که تو حداکثر 6 ماه میرسم به تناسب

چقدر خوب، اگه اینجوری بتونم وزن کم کن که تو حداکثر 6 ماه میرسم به تناسب

اره از دارو گیاهی خیلی استفاده می کرد

چای سبز .چای ترش .زنجبیل.و...چندتا چیز دیگه هم می خورد 

باشگاه میرفت 

منم خودم تو ۵ ما از ۷۰ رسیدم ۵۵ .ولی خیلی کم غذا می خوردم وشیرینی جات حذف

فعالیت تا دلت بخواد داشتم

کلا رژیمم خرکی بود اخه خیلی از خودم کار می کشیدم

بیشتر از این هم میشه تو یکماه کم کرد

امایکسال دیرتر حامله بشی بهتر از ضرری که از رژیم بیجا به کبدت بزنی

هر چه سرعت کم کردن وزن بیشتر باشه یعنی شما داری زودتر  آب ،عضله ،املاح و ویتامین و.. از دست میدی

پنج درصد از وزنت رو در نظر بگیر و اون رو هدف قرار بده،و بیشتر از ماهی دو سه کیلو کم نکن ،واسه شروع قندهای مصنوعی رو حذف کن خودش چند کیلو میشه در ماه

در هر وعده بیشتر از یک کف دست نان نخور

&بمیوه چه طبیعی و چه غیر طبیعی حذف کن و کالری سوزی رو ببر بالا 

خواهشا ورزشهایی پرشی و جهشی و ..انجام نده که ضررش بیشتر از نفعش 

چون وزنت بالاست اول با رژیم کم کن +ورزش

وزنت که نرمالتر شد ورزش رو بیشتر کن

2706