2733
2739
عنوان

بیاین ماجراهای ترسناکی که واستون اتفاق افتاده رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3576 بازدید | 301 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی  بیماری های روانی هم هست که طرف اون بیماری رو داره اما  معلوم نیست نهفتس با یه اتفاق  اون بیماری فعال میشه و طرف مثلا میگه سگ باهام حرف زد زورش زیاد میشه کسی نمیتونه کنترلش بکنه اسمش یادم نیست .اینا بستری میشن .

منم چند شب پیش خواب بودم دیدم یه صدای مهربونی صدام کرد کلی باهام حرف زد گفت پاشو سحره منم پاشدم رفتم دست و صورتم شستم اومدم ساعتو نگاه کردم دیدم ساعت یکو نیمه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
وقتی انسان به دنیا میاد یه بچه ای جنم همراهش به دنیا میادمیگن همزاد بیشتر اوقات میاد شب بهت نگاه میک ...

وااااا چرا میاد نگا میکنه خب   

غبار غم برود....حال خوش شود.... حافظ
وقتی انسان به دنیا میاد یه بچه ای جنم همراهش به دنیا میادمیگن همزاد بیشتر اوقات میاد شب بهت نگاه میک ...

یکی از خاله هام به نظرم همزاد داره آخه یه ماجراهایی تعریف میکنه از نظر خودش معجزه اس چون مذهبیه ولی با عقل جور در نمیاد الان تایپ میکنم

خانه ام را خراب میخواهی؟ 
2738
همون شب ک اومد کارتو ساخت میفهمی الان عکسشم پخش کردی ازت شاکیه میاد ازت عکس میگیره پخش میکنه حالا بب ...

مسخره کن وقتیتنها بودی میاد طلافی میکنه میگه من همونم که عکسم پخش کردی هبچ ترسیم نداشتی 

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
خدا بگم چیکارتون نکنه من تو خونه تنهام الان یه گوشه نشستم ک رو همه جا دید داشته باشم😎😎😎😎

شاید بالا سرت باشه شایدم روبه روت نشسته داره نگات میکنه ولی تو نمیبینش

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
بعضی  بیماری های روانی هم هست که طرف اون بیماری رو داره اما  معلوم نیست نهفتس با یه اتفاق ...

به به حالا اگ ما بودبم خبری از صدای مهربون نبود

غبار غم برود....حال خوش شود.... حافظ
بعضی  بیماری های روانی هم هست که طرف اون بیماری رو داره اما  معلوم نیست نهفتس با یه اتفاق ...

😰نترسیدی؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706