2737
2739
عنوان

تجربه اي از درد دندان عقل داريد؟

34027 بازدید | 16 پست

دو روزه در انتهاي دهان احساس درد و ورم مختصر لثه و همينطور گلو درد دارم. اول فكر كردم ممكنه افت باشه ولي الان به نظرم علائم بيشتر شبيه دندان عقله. امروز اگر بتونم دكتر پيدا كنم ميرم ولي خواستم بدونم حتما بايد عمل بشه؟ 

دندون عقل و باید  کشید بیرون  مزاحم

منم  الان همین درد و دارم   

یک هفته س میخوام برم بکشم  هی کار پیش میاد

ببینم امروز میشه  خلاص شم از دستش

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منک چهارسال یا بیشتر درد کشیدم. سردرد دندون درد گوش درد اصن یوضعی تازه الان شروع شده پشت هم داره ذرمیاد.. منک نکشیدم هرچند فکم کوچیکه و جا نداره. ولی داره درمیاد فعلا. کی تواین شرایط دو سه تومن هزینه جراحی میده 

سلام عزیزم

منم پارسال دندون عقلمو جراحی کردم اصلا درد نداشت بخیش هم یه هفته بعدش رفتم کشیدم.

الانم دومین دندونم نصفه دراومده که فکم خیلی اذیته و نمیتونم دهانمو کامل باز کنم اینم باید برم جراحی کنم ولی نمیدونم چرا میترسم😂

دائما  یکسان  نباشد  حال  دوران  غم مخور
منک چهارسال یا بیشتر درد کشیدم. سردرد دندون درد گوش درد اصن یوضعی تازه الان شروع شده پشت هم داره ذرم ...

عزیزم ممکنه دندون عقل سم چپ خراب باشه بعد گوش سمت راست درد بگیره خیلی دندونم پوسبدس و درد داره ولی گوش راستم درد میکنه

2706