2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من77 ام همسرم 66هستن حس میکنم اصلا بهم نمیخوریم یکماهه عقد کردیم شورو هیجانی که دهه هفتادی ها دارن ا ...

بدلیل اختلاف سنیتون طبیعیه 

و همینطور سبک زندگی دهه شصت با هفتاد متفاوته و این ربطی به با احساس یا بی احساس بودن و با هیجان و بی هیجان بودن نداره . 

2728
افرین من الان به این نتیجه رسیدم خیلی پشیمونم

ولی مقایسه هم نکن.ببین یا خودشم حرف زدی؟

من ی روز ب شوهرم گفتم زیادی آرومی بعد واسه اینکه منو سر ذوق بیاره ساعت سه صبح داشت میرقصید واسم و جوک می‌گفت 😂

شاید هیجانش کم باشه ولی دوامش بیشتره البته من خودم خ پر شر و شورم.همسرم آرومه تقریبا همسنیم

ته احساسش اینه بازومو ببوسه یکمم شلوغ کاری کنم میگه تکون نخور میخوام بخوابم اگه میخوای تکون بخوری یا حرف بزنی بغلت نمیکنم بعداز بیست روز همدیگه رو دیدیم بیدار نموند یکمی صحبت کنیم عین بابابزرگم ساعت ده خوابید

2738
من77 ام همسرم 66هستن حس میکنم اصلا بهم نمیخوریم یکماهه عقد کردیم شورو هیجانی که دهه هفتادی ها دارن ا ...

وای گفتی من خودم ۷۲ هستم شوهرم ۶۰ همین مشکلو دارم تازه از سال ۸۹ عقد کردیم یعنی ها اعصابم له شده من هرچی هیجان واحساسات رو دوست دارم اون کاملا سنگه دیگه عادت کردم یعنی چاره ندارم

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
ولی مقایسه هم نکن.ببین یا خودشم حرف زدی؟ من ی روز ب شوهرم گفتم زیادی آرومی بعد واسه اینکه منو سر ذو ...

ای جان عزیزم همیشه خوش باشی.به خودش گفتم گفت اینقد خوشحالم بعداز بیست روز دیدمت واسه همین یکساعت زودتر کارو تعطیل کردم بیام پیشت اومد خوابید😕

ته احساسش اینه بازومو ببوسه یکمم شلوغ کاری کنم میگه تکون نخور میخوام بخوابم اگه میخوای تکون بخوری یا ...

شاید خسته بوده...سریع تصمیم نگیر.البته من همسن تو بودم دوازده ساعت ی بار آپدیت میشد تصمیمام

ته احساسش اینه بازومو ببوسه یکمم شلوغ کاری کنم میگه تکون نخور میخوام بخوابم اگه میخوای تکون بخوری یا ...

وای تو منی یا من توام؟؟؟

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
این بخاطر تفاوت دهه نیست بخاطر تفاوت سنی زیادتونه ۱۰ سال خیلییییه

آره تفاوت سنی که زیاد باشه میشه این  

2706