2733
2734
عنوان

مجردای با کلاس لطفا (پسر،دختر)

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 94 پست
شده تقدیرِ کسی باشی و قسمت نشود؟ سالها گیرِ کسی باشی و قسمت نشود؟ پشتِ یک قلبِ به ظاهر خوش و یک ...

منم عاشق این شعرم

مناسب حال خودمه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من خودم تو زندگیم یه ادمایی رو گذاشتم کنار ک الان بگن داره میمیره برو بجاش بمیر میمیرم!

ولی خب گذاشتم کنار:)

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرا دوباره به آن روزهای خوب ببر

سپس رها کن و برگرد

من نمی آیم‌.

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
هله دان دان دان هله یه دانه یه دانه  یار نامهربون مال آبادانه آبادانه. 😎

خواهرم حجابت رو رعایت کن  این اهنگ هم مناسب این ایام نیست 😂😂😂😂 بزن بر سر و سینه 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2728
اینجوری که تومیگی مال حاجت نیست مال نیناش نیناشه حالللللللاااااااا نینای نینای نای 

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

خودت را برای دوست داشتنِ آدمـِ اشتباه ببخش😌🥀

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
مرا دوباره به آن روزهای خوب ببر سپس رها کن و برگرد من نمی آیم‌.

تو رو ببرم به روزهای خوب خودم برگردم اینجا ..مگه دیوونم 😕😂😂

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2738
خواهرم حجابت رو رعایت کن  این اهنگ هم مناسب این ایام نیست 😂😂😂😂 بزن بر سر و سینه

{ یا دَلِیلِی عِنْدَ حَیْرَتِی ... }

ای رهنمایم در سرگردانی ... 

فرازی از قسمت 11 دعای جوشن کبیر

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ای که گفتی جان بده

تا باشد ت آرام جان 

جان به غم هایش سپردم

نیست آرامم هنوز... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سڪوت میڪنم مےگذارم انسان ها تا انتهاے قضاوت اشتباهشان نسبت بہ آنچہ هستم بروند. خیره نگاهشان میڪنم!!! مگر چقدر مهم است درست شناختہ شدن از دهان دیگران؟! وقتے آنها از درونت بےخبراند؟؟ چہ فرقے میڪند من را فرشتہ خطاب ڪنند یا شیطان؟؟

کور شوم کر شوم لیک محال است ک من خر شوم😀

البته عاشقم شدیم خرم شدیم😂

گویند ک عشاق جهان عقل ندارند پس تو خری من ب مراتب ز تو خرتر😁

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

سپیده که بزند  در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوییدیم     

پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز

باورت میکنم  باورم کن   تو جان جانان منی 
تو رو ببرم به روزهای خوب خودم برگردم اینجا ..مگه دیوونم 😕😂😂

😂😂😂 ن گفته منو ببر ب روزهای خوب

روزایی ک داشتیم

اینو خودم نوشتم بخونید ونظرتونو بهم بگید....

یادت هست ....؟!

وقتی موهایم را به باد میسپردم که  درعکس زیباتر از همیشه بنظر برسم؟ ونتیجه اش بشود همان جمله ی کوتاه شیرین  همیشگی  که میگویی من عاشق موهای مشکی توام..... ومن هزاران بار بخوانم وذوق مرگ شوم چشمانم را به دنیا ببندم وباهمان جمله ،ساعتها بالبخند سپری کنم. این بار سپردم دست کس دیگر سپردم دست همان ارایشگری که قسمم میدادی نرم . ولی این بار میروم  .میروم که از ریشه ببرد این سوهان روحم را  ببرد موهایی را که دیگر زیبایم نمیکند.. ببرد این موهایی که من را یاد تو می اندازد .ببرد موهایی که بهانه ی تورا میگیرند  هی بهم گره میخورند دلشان میخواهد با دستان  توباز شوند میدانم تقصیر تونیست بد عادت شده اند نمیخواهند باور کنند که دیگر نیستی.. دیگر توان بهانه گیری هیچکس را ندارم یک روز قلبمم راهم به سیخ میکشم.  نبینم بهانه هایش را ... حس نکنم فشرده شدنش را...  تن و روحی که مال دیگریست همان بهتر که نباشد...

2706