2733
2734
عنوان

همین الان دلت میخواد چ ارزوییت براورده بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 92 پست
بع کسی نگیا منم ندارم  سه تا هم بچه دارم 😅

عزیزم 

مامان مهربون 😍

انشالله خدا بهت توان بده و به زودی بالاترین مدل لباسشویی رو به راااحتی بخری 😘😘😘

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا پاشم شوهرم باهام خوب باشه و نفرسته منو خونه و نخواد جدا شيم تورو خدا دعم كنيد

عزیزم سوره طلاق رو ۳ مرتبه بخون خیییلی خوبه برا محبت زن و شوهر و جلوگیری از طلاق 

من تجربشو داشتم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2731
من جاریم هم نداره بنده خدا . خیلی گرونی شده افتضاح . ولی یه لباسشویی امرسان دیدم سه میلیون درسته در ...

اره بابا بگیر با دست شستن خیلی سخته مخصوصا اگه بچه هم داشته باشی من که منتظر معجزم با این وضعیت بازار 

من دلم میخواد فردا که از خواب پاشدم اونایی که بلاها سر روح و روانم آوردن و از لحاظ روحی خیلی اذیتم کردن و بی دلیل باهام قهر کردن زنگ بزنن بگن افطار میایم خونتون 😔😔😔😔

خیلی اذیتم کردن و روح و روان برام نذاشتن داغونم کردن اما دلم براشون تنگه کاش فردا زنگ بزنن و بیان و فقط باهم بگیم و بخندیم 🙏🙏🙏🙏🙏 

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍
اره بابا بگیر با دست شستن خیلی سخته مخصوصا اگه بچه هم داشته باشی من که منتظر معجزم با این وضعیت بازا ...

کاش شما هم امرسان بگیری قسطی اگه شرایطش و داری بزن سایت قسطی کلاب یا ایران رنتر جفتشون قسطی میفروشن و مطمئنن

اه ارزوی منم هست  کاش صبح گوشیه شوهرامون زنگ بخوره کار باشه انشالله

ان شاء الله یه کار پر رونق گیرشون بیاد مردا وقتی کار دارن خوشحالن و حالشون خوب میشه! ‌‌شوهرمن وقتی بیکار میشه افسرده میشه خدا کنه خیلی زود شوهرامون مشغول به کار شن🙏🙏🙏

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
فردا پاشم شوهرم باهام خوب باشه و نفرسته منو خونه و نخواد جدا شيم تورو خدا دعم كنيد

آخی عزیزم شوهرت چرا میخواد همچین کاری کنه چشم امشب برات دعا میکنم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

منم بچه ندارم مستاجرم خانواده خوبی ندارم مریضی دارم ولی هیچ کدوم رو نمی‌خوام فقط می‌خوام از همین لحظه شوهرم باهام خوب بشه آدم بشه اهل بشه عاقل بشه آنقدر از دستش حرص نخورم

الهی آمین

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم