2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تهران.

اول تیر 

خونه ای ک توش هستم خریدش پارسال بوده 45تومن الان شده 120تومن😢 اونم طبقه ی چهار😕

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤

من خونه بابام مستاجرم ولی خونه قبلیمون صاحبخونه هنوز چندماه ازتمدیداجاره نگذشته بودوسط زمستون بابچه کوچیک گفت تخلیه کنین

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

وای وحشتناکه اصلا نمیدونم چی میخواد بشه ولی خونه50متری میگه1میلیون اجاره ماهی😢😢😢

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤
2738
تهران . 35 پیش 600 اجاره . گفته هم شهریور پاشید .  خونشم 80متره.  مفت نشستیم یعنی مفتتتت ...

واقعا مفت نشستی منم تهرانم چندروزه اسیره این بنگاه اون بنگاه بودیم کرایه ها خییییییلی زیاده خونه40.50متری کرایه 500.600.800

رهن هم میگن 60تومن خونه نقلی😒😒😒😒

واقعا مفت نشستی منم تهرانم چندروزه اسیره این بنگاه اون بنگاه بودیم کرایه ها خییییییلی زیاده خونه40.5 ...

واقعا ک خدانشناس شدن این صابخونه ها درست گرونی هست و اونام خرح دارن .. ولی واقعا کاش بفکر ما مستاحرها هم بودن 

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
2706