2733
2734
عنوان

حرف زدن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 53 پست
هنوز که دیر نشده... نگران نباش.. دختر منم ۲ سال و نیمه به زور چند تا کلمه حرف میزنه... منم مثل تو نگ ...

خدا کنه همینطور باشه.من خیلی زودرنجم حرفای دیگران اذیتم‌میکنه مخصوصا در مورد کسی که همه دنیامه

بچه من سلام نمیکنه.بعدکه با طرف جور شد موقع خداحافظی میگه گودبای😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر سخت میگیری اسمش رو شه بچه اس دیگه 

هر کیم بخواد طعنه بزنه عقلش از بچه دوسال کمتر چون توقع بیجا داره 

۶سال ب بعد میسه نگران شد الان خیلی زود

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2731
چقدر سخت میگیری اسمش رو شه بچه اس دیگه  هر کیم بخواد طعنه بزنه عقلش از بچه دوسال کمتر چون توقع ...

والا این روزها آدم ۳۰ ساله رو هم میشه دید که میاد تو جمع سلام نکنه. آخه از بچه ۲ ساله که نمیشه توقع سلام و احوالپرسی داشت

یعنی مثلاً اطرافیان این سلام کردن رو نشانه ادب و تربیت میدونن یعنی؟؟؟!😐 اونم از بچه دو ساله!!

دقیقا به قران امروز مامانم‌میگفت بهش سلام کردن یاد بده عصبلنی شدم گفتم‌مامان واسه خودش یاد میگیره دست از سرم‌بردار 😔😔

من از نوزادی واسش شعرو قصه  زیاد خوندم خیلی زود زبون باز کرد.الان ۲۴ ماهشه کامل حرف میزنه.همه اون شعرهاو قصه هارو حفظه.بابچه بچگانه حرف نزنید.کامل صحبت کنید تا مغزش راه بیوفته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
نه اصلا بلد نیست تلفظ کنه 

یاد میگیره... اصلا نگران نباش... این نگرانی ها رو من ۶ ماه پیش پشت سر گذاشتم کلی به خودم عذاب دادم ولی الان که ۲ سال و نیم شده میبینم خداروشکر روند یادگیریش سریع تر شده

من از نوزادی واسش شعرو قصه  زیاد خوندم خیلی زود زبون باز کرد.الان ۲۴ ماهشه کامل حرف میزنه.همه ا ...

هر بچه ای یه توانایی خاصی داره دیر یا زود حرف اومدن بچه ربطی به هوشش نداره این همه متخصص ها میگن

2706