2737
2739
عنوان

بچه ها درامد غذاي بيرون بر چطوره؟

2594 بازدید | 12 پست

يه مغازه داريم سر جاده اصلي داريم كاراشو ميكنيم بيرون بر بزنيم واسه ماشيناي بين راهي بنظرتون سود غذا خوبه كدومتون رستوران يا بيرون بر داريد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل بخدا کنید 

انشالله که بچرخه 

والا من چند وقت پیش تو یه جاده برهوت داشتیم میرفتیم یه اقاهه با پژو 

داشت غذای خونگی میفروخت عدس پلو و قیمه و قرمه 

توماشینش میکرد تو ظرف میفروخت 

البته مشتری خودش داشت 

اونجا بیشتر قالیشویی بود با پارگینگ ماشین سنگین

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
نه ميخوايم مغازه بزنيم و چند تا ميز و صندلي هم باشه واسه نشستن

توکل بخدا کنید انشالله که میچرخه 

والا مردم به شکمشون میرسن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2740
توکل بخدا کنید انشالله که میچرخه  والا مردم به شکمشون میرسن

امشب از يكي از اشناهامون ك بيرون بر دارن تازه زدن سوال پرسيدم گفت پخت ما در حد روزي ي گوني برنج اين ماهه سودمون ٧تومن شده

امشب از يكي از اشناهامون ك بيرون بر دارن تازه زدن سوال پرسيدم گفت پخت ما در حد روزي ي گوني برنج اين ...

اره عزیزم سودش خوبه 

منم شنیدم ولی خوب باید کیفیت هم داشته باشه 

بعد یه سال اول یه خورده افت و خیز داره 

ولی بعد عالی میشه 

باید کم کم جا بیفتید.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰