2737
2734
عنوان

سرویس خواب بگیرم آیااااا؟؟

117 بازدید | 15 پست

سلام دوستان میشه نظرتون رو بگید...من مستاجرم دوست داشتم همیشه سرویس خواب داشته باشم الان تقریبا میتونم بگیرم اما یکم دو دل شدم اخه مستاجریم و تقریبا هرسال اسباب کشی داریم ازطرفی تقریبا بیشتر اینایی ک دیدم بعداز بچه اوردن دیگه استفاده نمیکنن از تخت...ازطرفی میگم دنیا دو روزه بگیرم به دلم نمونه😆😆😆😆نظر شما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خداروشکر... ما مستاجریم

منم مستاجرم ولی توجهازم خریدم بیشتراوقاتم روتخت میخابیم.من سعی کردم یه چیز ساده کمجابخرم نسبت به مدلای گنده و سلطنتی.چون به دلم میموند

و اینکه بعدبچه هم سعی میکنم اونجابخابم 

بچم بیارم موقعیه که اتاقام دوخاب باشه خوب پول داشه باشیم ماشینم داشه باشیم.فعلا تا پنج سال اینده خبری نیس

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من همیشه فک می‌کردم/می‌کنم اینایی که تختو بعد بچه جمع می‌کنن رابطه زناشوییشون خوب نیست    

اینو نمیدونم چوندهنوز قسمت نشده بچه امابعضی دوستام زن داداشم...بعد بچه دیگه رو تخت نخوابیدن

منم مستاجرم ولی توجهازم خریدم بیشتراوقاتم روتخت میخابیم.من سعی کردم یه چیز ساده کمجابخرم نسبت به مدل ...

ان شالله جور میشه منم تازه میخوام یه چیز ارزون و ساده بخرم راستش گرون نمیتونم بخرم

ان شالله جور میشه منم تازه میخوام یه چیز ارزون و ساده بخرم راستش گرون نمیتونم بخرم

مال من تو تابستون فک کنما دقیق یادم نیس نزدیک ۱۵۰۰شد

چوبم هس

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706