2733
2734

بله میشه دو رکعتی و یک رکعتی رو خوند

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله،فقط سه رکعت آخر رو بخونید،فقط هم حمد رو بخونید،سوره لازم نیست.منم دعا کتید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

عین نماز صبح ساده ی ساده بخون

یه دورکعت به نیت  نمازشفع

یه رکعت به نیت نماز وتر

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

وتر رو فقط بخون 

دعای الهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات رو یه بار بگو 

استغفار والعفو رو هرچقدر میخوای 

هذامقام العاعذ (عین دوم با همزه است) بک من النار هم هرچقدر دوست داری

درآرزوی ضریح حسن بن علی🖤

بله .من معمولا فقط دو رکعت شفع و یه رکعت وتر میخونم.قنوط نماز وترم میشه انحام نداد.ولی من همیشه انجام میدم.اول چهل تا الهم اغفر للمومنین والمومنات لعد هفتاد تا استغفار بعد هفت تا هذا مقام العاعذ بک من النار بعد ۳۰۰ تا العفو

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706