2737
2739

یکی از عزیزام به تازگی فوت کرده پدر مادرم رفتن شهرستانی که حدود یک ساعت با اینجا فاصله داره یکی از داداشام بخاطر پروژه و درسش نرفت و پیشم موند...منم سر کارم منتهی همسرم مثل همیشه همونطور که تو تاپیکای دیگم گفتم خیلییی خودشو درگیر کار کرده امشب میگه خونه خواهرم یه سری تعمیرات داره باید برم کمک دومادمون خواهرش هم خونه نیست... میگم نکنه میره خوش گذرونی یا هر چیز دیگه...دیگه خسته شدم بس فکر کردم بس حرف زدم بس که تاپیک زدم کسی هم پیشم نیست داداشم خوابیده فردا هم باید برم سرکار از طرفی فوت یکی از عزیزام کلا جو خونه رو غمگین کرده... دلم شکسته... فکرم مشغوله...چیکار کنم؟!

هر چی بهش میگم میگه چیکار کنم عشقم کار دارم میگم ینی تا صبح؟من تنها تو اتاقم دراز کشیدم انگار بود و نبودم براش فرقی نداره از طرفی مشکلی با هم نداریم ...چه حس بدیه😢😢😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

الان که به وجودش نیاز دارم پیشم نیست... 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی بگم ممکنه راست گفته باشه شایدم دروغ نمیدونم خودت بهتر می شناسیش 

ديگ نمیدونم چی بگم...نزدیک یک سال عقدیم...یک ساله کارش همینه 

2738
خب توهم میرفتی پیشش

پیش دومادشون؟!میگه شب هم میخوام همونجا بمونم...میگم خب حداقل سحری بیا میگه نمیتونم کار دارم...

به نظرم زیادی حساس شدی مردا از صبح تا شب بیرونن دور از چشم ما خانما اگه بخوان کاری بکنن اون موقع هم انجام میدن با این فکرا خودتو اذیت نکن بهش اعتماد داشته باش هرچی مردو محدود کنی گیر بهش بدی بدتر میشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
رفته دامادشون رو کنترل کنه خخخ

بغضم گرفته😢😢😢

2706