2737
2739

من نوبت ماما دارم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فردا نوبت دارم جواب سونو ان تی ببرم نشون بدم چی شده؟

من عکس رنگی گرفتم تشریحش انگلیسیه هر چی ترجمه کردم نفهمیدم فقط میخواستم عکسشو نشون بدین اگه لوله هام بازه اقدام کنم 

اگه واقعا زحمتتون نیست و گرنه بخدا توقعی ندارم 😓 چون خودمم آدم کم رویی هستم

خدایا خودت مواظبش باش
2731

چرا نمیری به دکترت نشون بدی؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من عکس رنگی گرفتم تشریحش انگلیسیه هر چی ترجمه کردم نفهمیدم فقط میخواستم عکسشو نشون بدین اگه لوله هام ...

عکستو بفرست عزیزم،امیدوارم یادم بمونه که سوال کنم

اصلا زحمتی نداره فدات شم،بفرست عکسو

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
چرا نمیری به دکترت نشون بدی؟!

رفتم گلم ولی اصلا جواب درستی بهم نداد چون رحمم دوشاخه هی گفت حالا یه بار دیگه شانستو امتحان کن هی گفت نه اول عمل شو اینقدر استرس داشتم دیگه یادم رفت بپرسم وضعیت لوله هامو دکترمم مرکز استانه من شهرستانم

خدایا خودت مواظبش باش
2738
عکستو بفرست عزیزم،امیدوارم یادم بمونه که سوال کنم اصلا زحمتی نداره فدات شم،بفرست عکسو

فرستادم گلم اگه هم یادت نموند فدای سر خودت و نی نی توراهیت 😘😍❤️

خدایا خودت مواظبش باش