2733
2734
عنوان

فقط و فقط یه صلوات

117 بازدید | 24 پست

سلام

دخترم از یکشنبه هفته گذشته دل درده....سه تامتخصص اطفال بردم همشون فقط شربت دی سیکلومین دادن،حتی آزمایش خون و ادرار هم داد چون مشوک به آپاندیس بودکه شکر خدا چیزی نبود

چند روزی حالش خوب بود،باز از امروز دوباره دل درد و حالت تهوع...ممنون میشم اگه تجربه ای دارید بگین

برا خوب شدنش هم یه

صلوات بفرستید

من به صلوات نی نی سایت ی ها خیلی اعتقاد دارم

بودن هم بودن های قدیم...نه اینترنت بود،نه تلفن...فقط نگاه بود،روبرو...چشم در چشم،به همین خلوص.....به همین کیفیت..به همین سادگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرستادم

ممنون عزیزم،منم برات ی آیت الکرسی میخونم

بودن هم بودن های قدیم...نه اینترنت بود،نه تلفن...فقط نگاه بود،روبرو...چشم در چشم،به همین خلوص.....به همین کیفیت..به همین سادگی
2740
الهم صل علی محمد وال محمد❤ الهی به زودی خوب بشه عزیزم

ممنون 

ان شا ء الله هرچی زودتر مامان شی

بارهنگ دم کن باعرق نعنا و نبات بهش بده شایدازسردی معده باشه

بارهنگ عوارصی نداره نگران نباش 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
کجایی هستی بچت چن سالشه

مشهد م

پنج سالشه

2706