2733
2739
عنوان

خیلی دلم سوخت

221 بازدید | 32 پست

عمه بزرگم مادر شوهرمه امشب با جاریهام برای افطار اش رشته پخته بودن از اتفاق من امروز خونه ی یکی دیگه از عمه هام بودم و اتفاقا حرف از این بود که هوس اش کردیم بعد افطار مادر شوهرم یه کاسه اش اورد اونجا برای دختر عمه ام چون بارداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چرا اونجا نبودین؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

و دخترم رفت دم در خونه و دید ما اونجاییم

اینکه اصلا بهمون نگفت به کنار 

اصلا نگفت برای نوه ام هم ببرتازه ما خونمون هم دیوار به دیوارشونه

اینقدر ناراحتشدم دختر عمم گفت بیا دو قاشق بخور گفتم نه دخترمم از ناراحتی نخورد

2740
به مادرشوهرت بگو واسه نوتم میفرستادی شاید دلش میخواست دلگیریو هیچوت تو خودت نریز همیشه به زبون بیار

فردا شب خونه ی جاریم دعوتیم گفتم اگه دوباره گفت چرا نیومدین بهش میگم

ولی بنظرتون نمیگن حالا گه چی بوده

نه دخترم میخواست گریه کنه دیگه بعد هم نخورد

دخترت چندسالشه؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706