2733
2739
عنوان

بخدا خسته شدم از بس خونمون همیشه بهم ریخته س

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 46 پست

تو رو خدا بزار بچه ها ريحته پاش كنن مامان من خيلي مرتب بود و تو دوران بچگي نميزاشت ريختوپاش كنم ولي الان كه زورشبهم نميرسه من كار خودمو ميكنم يه جورايي طفلك خودشو اذيت كرد ولي من همواره نامرتبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوتا 1 ساله 2 ساله دارم آنقدر از صبح تا شب جمع و جور میکنم آخر شبا بدن درد میگیرم با شوهرم هم که میشن 3 تا بچه همینه خواهر چاره ای نیست فقط بعضی وقتا که دعوامون میکنم یه حسابی میبرم ایشالا بچه هات بزرگن دعواشون کن

منکه یه دخترسه ساله دارم تک وتنها بخداازهرچیزی بگی میاره توخونه میریزه اونم توحال ولی چه کنم هی تمیز میکردم ولی چیزی بهش نمیگماخونه دراختیارشه گفتم بزارعقده ای نشه

ولی دیگه منم ازپس تمیزکردن برنمیام ول کردم ب امان خدا😂😂

قابلمه.لباسای من.لباسایخودش.

ولی اسباب بازیهاشوهمه جمع کردم هی بسته ای درمیارم بازی کنه تازگی داشته باشه بازقبلیاروجمع میکنم

بچه اي سالمه كه انقد شلوغ كنه و شبطنت داشته باشه خونه نامرتب شه 

ولي در كنار اين بهشون ياد بده يا براشون جايزه تعيين كن كه تميز كنن اين كارو براشون ميكني يا فلان جا ميبريشون 

كه بعدا ياد بگيرن تميز كنن شلخته نشن بزرگ شدن

2740

منم‌دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم😐😐😐

یعنی تمام وسیله هامو‌شکستن......

صفحه تلویزیونم خط افتاده.... ساعت دیواریم شکست...

پیچ های میز تلویزیونم و باز کردن😭😭

شیشه مونو شکستن

در زودپزم و خراب کردن....کلی از وسیله های تزیینیو شکستن😟😟😟😟😟

بگم یا بسه؟؟؟؟؟

بخدا  هر روز خونه رو چندبار تمیز میکنم باز مهمون اومدنی انگار خونمونو از پارسال تمیز نکردم🤕🤕🤕

یعنی منو بیچاره کردن😀😀😀😀😀😀

❤👬❤

عزیزم از الان به بچه هات یاد بده تو اتاقشون بازی کنن و حتما خودشون اتاقشون یا وسایلشون که تو حال ریخته رو جمع کنن

منم دو تا بچه دارم که کوچیکه ۵ سالشه و وحشتناک ریخت و پاش میکنه ولی فقط تو اتاق خودش اونجا هم اونقدر ریخت و پاش میمونه که خودش خسته میشه از بهم ریختگی و جمع میکنه 

اگه تو حال ریخت و پاش کنه من همه رو میریزم تو اتاقش یعنی دیگه جا سوزن انداختن نیست مجبور میشه جمع کنه😂😂

والا ما رفتیم خونه ی همکار شوهرم بالای شهر چقدر با کلاسن اسباب بازی بچش تو پذیرایی داشت بازی میکرد اصلا هم جمعشون نکرده بودن خانومه میگفت بچه هم بازی نداره پس با چی بازی کنه حوصلش سر میره 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2706