2733
2734

مثلا خودتون به عنوان مادر یا خواهر داماد این نکته رو واسه دختر منفی میدونید؟ که برادرش مطلقه باشه؟

یا خودتون پسر باشید روی ازدواج با این دختر تجدید نظر میکنید؟

خواهشا واقعی جواب بدید شعار نمیخوام الکی نگید ربطی نداره و این داستانا (چون زیاد دیدم حرفای اینجا با جامعه واقعی چقدر تفاوت داره) واقعا واقعا باعث میشه که روی انتخاب این دختر تاثیر بذاره؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

شعار نمیدم ولی واقعا ربطی نداره 

برادر بزرگ من چند ساله جدا شده ولی من دو سال پیش ازدواج کردم و اصلا توی خواستگاری بحثی از داداشم نبود 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

فقط تحقیق میکنم ببینم خانواده پسر دخالتی کردن ؟ ادیت و ازاری کردن ؟  یا نه ؟  

گاهی خانواده  پسر باعث طلاق میشن  در خیلیا دیدم .‌مخصوصا خواهرا 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
فک نکنم من ک نه الان خود اونایی ک طلاق میگیرن خواستگاراشون بیشتر از مجرداست پس طلاق رو کسی بد نمیدون ...

خود دختر مطلقه نیست

برادرش مطلقه باشه

چون انقدر تصور منفی درمورد مرد مطلقه وجود داره و اونو ضحاک ماردوش میدونن درمورد زن مطلقه نیست

علت طلاق رو جویا بشید مطلق بودنش که مهم نیست باز ازدواج میکنه پسرها میتونه خواستگاری هزارنفر یره&nb ...

ازدواج دختر منظورم بود نه برادرش

علت طلاق برادرش دخالت و اختلافات شدید با خانواده زنش

خود دختر مطلقه نیست برادرش مطلقه باشه چون انقدر تصور منفی درمورد مرد مطلقه وجود داره و اونو ضحاک م ...

نمیدونم شاید بقولا اگه مجرد بمونه تاثییر بذاره ولی اگه اقا مجدد ازدواج کنه بعید میدونم

2706