2733
2739

مهلت نمیدین ب ادم ک...حالا قصد و غرضی نداشتم من والا ک گفتم خیلی طولانی نشه عنوانه و تو اون لحظه نشد ادامه بدم یهو شوهرم اومد..ـ

حالا میگمـاونایی ک میخوان بخندن لطفا نمونن اینجا چون واقعا دروغ و سرکاری نیست و خیلی دلخورم...

با همسایمون رفتیم پارک بعد رفتیم سوار کشتی صبا شدیم شوهر من نیومد و موندش پیش وسیله ها ولی شوهر همسایمون و بچه هاش پیش ما اومدن اون زن خیل تیپای ازاد داره وشوهرشم براش اهمیتی نداره...ما تو کشتی جیغ زدیم خیلی  من همه جا اینجوری ام و تاحالا شوهرم اعتراضی نداشت...وقتی برگشتیم پیششوهرم اونا رفتن بچه هاشونو بردن تاب سواری من نشستم پیش شوهرم بهم گفتش برای  چی انقد جیغ زدی بی حیا کل پارک ب شما نگا میکردن پارک خلوت بود دعوام کرد گفتم توروخدا جلو ملت تابلو نکن باشه حق با توإ فقط توروخدا نزار این زن همسایه بفهمه ک ناراحت شدی وگرنه سوژم میکنه و تا مدت ها تیکشو میندازه این اخلاقش بهم ثابت شده ـــ...با اینکه خیلی ناراحت و عصبانی بود اما ب حرفم گوش کرد...زنه همینکه اومد برگشت گفت دعوات کرد شوهرت؟؟ وا چرا دعواش کردی ساغر داشت میفتاد ما ترسیدیم و فللن...شوهرم گفت اگه نمیتونین جیغ نزنین سوارنشین ...منم یواشکی ب زنه گفتم زیاد کشش نده چون حساستر میشه...اما زنه گوش نداد و هی تیکه میومد ک اره خیلی خوش گذشت و هیجانمون تخلیه شد و فلانو....بعد من چیزی نمیگفتم وقتی رسیدیم خونه برکشت گفت حالا انقد بگم ک کتکت بزنه(اخه میدونست شوهرمن یکم دست بزن داشت قبلا)من بهم برخورد بشوهرم گفتم اره کتکم میزنی؟(من ساده توقع داشتم پشتم دربیاد)‌اما گفت ساغر گفت دیگه اینکارو نکنه....زنه گفت اره دیگه ازین غلطا ینی؟اخه خیلی باهم جوریم و صمیمی خیر سرم...بعد گفتش ینی دیگه سوار شی جیغ نمیزنی؟؟من چیری نگفتم اومدم خونه...بشوهرم گفتم باید پشتمو میگرفتی گفت حقته تو ک منو میشناسی چرا جیغ زدی من واقعا منظوری نداشتم بچه ها ...خیلی ناراحتم

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش نظری ندارم یعنی بیشتر نمی دونم الان باید چه رفتاری داشت😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2731
2738

تو انتخاب دوست تجدید نظر کن

جیغ زدن یا نزدن مساله ای نیست که ما راهنماییت کنیم دربارش با شوهرت حرف بزنی

ولی معاشرت با زنی که انقدر در جریان مسایل خصوصی شماست و انقدر وقیحانه دربارش مانور میده قابل راهنمایی کردنه...که راهنمایی کردم...با هر ننه قمری دوستی نکن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم تو کار بدی نکردیا ولی خب همسرت خوشش نیومد، مشکل اون زن همسایس، بنظرم اگه من باشم دیگه نگاهشم نمیکنم چون فتنه اس و میخواد بین شمارو بندازه، کار شوهرتم غلط بود، یکم سرسنگین باش فقط

دوستتون بیشتر دشمن میاد تا دوست.البته ببخشیدا.الانم ب نظرم هم شما مقصر هستین هم‌همسرتون خیلی جدی گرفتن.

كسي كه دخالت بين روابط زن و شوهريتون ميكنه، بهت تيكه ميندازه و توي افكارت به تيكه هاش فكر ميكني و ذهنتو مختل ميكنه از زندگيت پاكش كني بهتره 

خيلي شيك كم كم رابطه اتو كم كن

حتي اگر شوهرتو خيلي دوست داري 

هيچ مردي از زن اونجور باز بدش نمياد 

2706