2737
2734
من تعریف قرص ادیوس رو توی همین نی نی سایت خوندم،، ولی گرون بود خودم نخریدم،،،۶۰تاشو گفت ‌‌۴۸۰ ت ...

دختد خالم امریکاست میگه اصلا شناخته شده نیست و جنیفر لوپز لصلا براش تبلیغ نکرده معروفم نیست

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه جوری،،،، افرین

شیر میدم فقط همین

اابته در غیر اینصورت کالری شماری  گ ورزش و حلقه

که بعد ماه رمضان میرم پیش کرمانی12 تا ویگه اضافه دارم 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728
دختد خالم امریکاست میگه اصلا شناخته شده نیست و جنیفر لوپز لصلا براش تبلیغ نکرده معروفم نیست

میگم دیگه توی نی نی سایت و گوگل،،، اگه جنیفر تبلیغ میکرد خوب بود؟؟ ،،،من جنیفر منیفر حالیم نیس یه زاهکار بدین آدم سریع لاغر شه😂😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
میگم دیگه توی نی نی سایت و گوگل،،، اگه جنیفر تبلیغ میکرد خوب بود؟؟ ،،،من جنیفر منیفر حالیم نیس یه زا ...

نه اینکه اون تبلیغ کنه خوبه اخه تو ایران برای تبلیغ ادیوس گفتن جنیبر باهلش لاغر کرده قرصا همه شیشه داره

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706