2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کار خدا بی حکمت نیست،بسپار دست خودش،ان شالله هرچی بصلاحته همون بشه،میدونم خیلی سخته،دوماه مدام همراهت بوده ،بهش وابسته شدی،فکر یه ثانیه نبودنش دیوونت میکنه،همه اینارو درک میکنم،ولی اون بالایی اصلا قصد اذیت کردنتو نداره،اینم یه امتحان الهی هست،ان شالله که خودش معجزه میکنه و سقط نمیشه،بهش اعتماد کن،

منم سیزده ماهه تو اقدامم،بخاطر یه بارداری خارج رحم یکی از لوله هامو از دست دادم،28سالمه و بجه هم ندارم،اما اصلا ناامید نیسم،مطمنم خودش به وقتش بهم میده،چون خدا رحیم،مطمنم یه روزی رحمتشو شامل حالم میکنه،

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
هیچ کار خدا بی حکمت نیست،بسپار دست خودش،ان شالله هرچی بصلاحته همون بشه،میدونم خیلی سخته،دوماه مدام ه ...

اصلانمیتونم تصورکنم این بلاسرم اومده اصلا...تحمل ی لحظش هم براخیلی سخته

2731
هیچ کار خدا بی حکمت نیست،بسپار دست خودش،ان شالله هرچی بصلاحته همون بشه،میدونم خیلی سخته،دوماه مدام ه ...

😍😍😍😍😍😍😍 ایشالا زود مامان ببینمت

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

خدا رو شکر که این‌امید واقعی رو به خدا داری و انشاالله به زودی نتیجه ش رو میبینی. دختر عموی من بعد از ترکیدن کیست تخمدانش یه تخمدان و یه لوله شو‌از دست داد و دکتر گفت احتمال بیست درصد باردار بشی ون تخمدان سمت چپت هم زیاد به درد نمیخوره و‌لی الان خدا رو شکرسه تا بچه داره تو شیش سال زندگیش انشاالله شما هم به زودی خبر بارداریتون‌رو میدین

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
2738
خدا رو شکر که این‌امید واقعی رو به خدا داری و انشاالله به زودی نتیجه ش رو میبینی. دختر عموی من بعد ا ...

ممنونم عزیزم واسه همدردیت، 

من تا حالا تاپیک نزدم،میخوام اولین تاپیکم خبر باردار شدنم باشه،یه امید اون روز و بادعا های شما عزیزان

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...

منم الان از دکتر اومدم. هفت هفته بودم ولی ضربان قلبش وایساده و یه هماتوم هم دیده شد. از لحظه ای که از سونو اومدم بیرون تا الان که از پیش دکتر اومدم دارم گریه میکنم و گریم بند نمیاد. دکتر گفت اگه خودش دفع نشد باید هفته دیگه‌بیای برای کورتاژ 😢😢😢😢

منم الان از دکتر اومدم. هفت هفته بودم ولی ضربان قلبش وایساده و یه هماتوم هم دیده شد. از لحظه ای که ا ...

ای خداعین منی منم ازدیروزکارم فقط گریس...خیلی سخته خیلییی

2706