2733
2734
شما همچین تجربه ای داشتین ؟ حالت تیک

اره پسر من بیشتر موقعی که تازه خوابش میبرد پاهاش میلرزید . تو خوابم دستاش میرفت رو هوا .یه مدتم کل بدنش یهو تند تند تکون میخورد خیلی میترسیدم . ولی خداروشکر سالم بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه فعلا فقط بررسی میکنن .تهران نیستم  همدان

حتما بیمارستان فاطمیه یا بعثت بستری هستی؟؟؟

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2731
اره پسر من بیشتر موقعی که تازه خوابش میبرد پاهاش میلرزید . تو خوابم دستاش میرفت رو هوا .یه مدتم کل ب ...

سلامممممممم.یاسین خوبه؟؟محمد تو رورویک میره اماااا چاردست وپا نه؟؟؟

یاسین دقیقا کی چاردست وپا شد؟؟؟

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
بله فاطمیه شما همدان هستی

تقریبا.ببین بچه طفل معصومو نزار بهش داروضدتشنج بزنن.اخه نوارمغز گرفتن که بفهمن تشنج هست یا نه؟؟؟فردا ببر دکتر فیاضی مطبش..بعد دارو بده ب بچه .ممنون اگه بردی یا هرسوالی داشتی ازم بپرس شاید تونستم کمکت کنم

سلامممممممم.یاسین خوبه؟؟محمد تو رورویک میره اماااا چاردست وپا نه؟؟؟ یاسین دقیقا کی چاردست وپا شد؟؟؟

سلام فدات خوبه. خب خداروشکر که میره. یاسین ۱۱ ماهو نیمش بود چهار دستو پا رفت

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2706