2737
2734

ی خانمی اینجا بمن گفتن سفیداب

دارم استفاده میکنم خیلی خوبه

قبلا سیپروترون کامپاند میخوردم هم سرسیاه هارو نابود کرد ولی بعد چندوقت باشمع اصلاح کردم چند روز بعدش دوباره همونجور شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی خانمی اینجا بمن گفتن سفیداب دارم استفاده میکنم خیلی خوبه قبلا سیپروترون کامپاند میخوردم هم سرسیا ...

با سفیداب چطوری

اگه تو دلی داری و دنبال سیسمونی با قیمت مناسبی یا لباس واسه نی نیت میخای یه سر ب پیجم بزنkarma.kids.99
2731
ی خانمی اینجا بمن گفتن سفیداب دارم استفاده میکنم خیلی خوبه قبلا سیپروترون کامپاند میخوردم هم سرسیا ...

من بودم ؟😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من شنیدم بخور رازیانه خوبه واقعا جواب میده رو پوست ؟؟

من هفته ای یبار بخور میدم خیلی منافذم باز نیس ولی خوبه برام.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2740
فک کنم

آره سفیداب خوبه اما من در کنارس ماسک هم میزدم. ولی زیاده روی کرده بودم .پوستم وحشتناک نازک شده بود یمدت نزدم اما الان دارم دوباره استفاده میکنم اما رو اصولش. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
آره سفیداب خوبه اما من در کنارس ماسک هم میزدم. ولی زیاده روی کرده بودم .پوستم وحشتناک نازک شده بود ی ...

من بلد نیستم از سفیداب چطوری میشه استفاده کرد

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
من بلد نیستم از سفیداب چطوری میشه استفاده کرد

سفید آب رو یه شب قبل بزارتو آب یا گلاب بعد حمام که کردی آخر حمامت که دیگه پوستت حسابی اب خورده و بخار خورده سفیدآب رو نصف کن و تو دستت پودرش کن. یا با کسیه آروم بکش به صورتتو تمام بدنت. هفته ایی دوبار انجام بده چون لایه برداره و اگه زیاده روی کنی پوستت نازک میشه. بعدش هم یه آبرسان یا کرم ویتامین سی برن. بیرون هم که میری ضدآقتاب بزن. حتما حتما بزن. 

من بعدش آبرسان گیاهی میزنم

خوبه. 

2706