2737
2734
عنوان

اول ابتدایی🤵🤵🤵

295 بازدید | 11 پست

سلام دوستان .کسی هست که بچه اش امسال بخواد بره اول ابتدایی مدرسه دولتی و ثبت نامشو انجام داده باشه؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

شوهرم امروز پسرمو برده بود دبستان دولتی ثبت نام کنه گفته بودن هنوز دستورالعمل ثبت نام برامون نیومده برین تا بعد از عیدفطر

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زود نیس برا ثبت نام؟تازه اول خرداده

توی سایتهای مختلف خوندم اول ابتدایی ها رو باید از اول خرداد ببری برا ثبت نام.بقیه مقاطع بعدا

من پرسیدم گفتن اول تیر بعد امتحانا و کارنامه دادن

ممنون😘😘

2738
دخترم نیمه دولتی میخوام ثبت نام کنم.فردا برای مصاحبه و .... میبرمش

ببخشید گلم میشه هزینه نیمه دولتی رو بگی چقدره؟

خودشون گفتن فردا برین؟