2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

توی ی تاپیک خوندم ک نوشته بودی اطلاعات کامل داری از دفع پروتئین یا همون سندروم نفروتیک.دختر من 6سالشه و از دوسالگی متوجه شدیم ک دفع پروتئین داره و الان 4ساله ک تحت درمانه و پردنیولون میخوره و ی مدت انالاپریل خیلی نگرانم دکترش ک درست جواب نمیده نمی دونم اصلا درمان قطعی داره یا نه موندم چیکار کنم دکترشو عوض کنم یا نه؟وقتی منفی میشه دوز دارو رو کم میکنه وقتی عود میکنه میبره بالا تنها کاری ک دکترش میکنه همینه هر دوهفته یا ی ماه ازمایش ادار میبرمش و هرازگاهی دکترش سنو میگیره ازش خیلی نگرانم دارم دق میکنم

2738
توی ی تاپیک خوندم ک نوشته بودی اطلاعات کامل داری از دفع پروتئین یا همون سندروم نفروتیک.دختر من 6سالش ...

من توی همین سایت با چند نفر صحبت کردم که می‌گفتند بچه هاشون خوب شدند دختر منم دقیقا مثل دختر شما دکترش همین کارو میکنه من یه بار دکترشو عوض کردم این دکتر داروشو یهویی قطع نکرد کم کم قطع میکنه الان خوشبختانه 8ماهه عود نکرده البته با همین پردنیزولون

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
توی ی تاپیک خوندم ک نوشته بودی اطلاعات کامل داری از دفع پروتئین یا همون سندروم نفروتیک.دختر من 6سالش ...

قرصشو دکتر چطوری کم میکنه مثلا دکتر دختر من اول روزی 25 میل بهش داد 2تا صبح 2تا ظهر بکی شب تا یک ماه بعد آزمایش وقتی منفی میشد اول یه نصفه از قرص شبشو کم کرد همینطور تا آخر الان روز درمیون یه نصفه میخوره ببین نباید قرصشو یهویی قطع کرد دکتر قبلی دخترم اینطوری قطع می‌کرد عودش بیشتر می‌شد این دکتر دیگه میگه به روشی که من میگم عودش 30درصد کم میشه

یه سوال وقتی دوز دارو رو کم میکنه سریع عود میکنه یا وقتی سرما میخوره؟ 

یه نفر هم میگفت تغذیه خیلی مهمه نمک خیلی خیلی کم بخوره از طب سنتی هم کمک بگیر شنیدم خوبه

یه سوال وقتی دوز دارو رو کم میکنه سریع عود میکنه یا وقتی سرما میخوره؟ 

معمولا وقتی سرما میخوره دوسه بار هم پشه نیش زد چند جای بدنشو بعدش عود کرد ک دکتر گفت میتونه از نیش پشه باشه عودش،ی بارم من خونه نبودم رفته بود سراغ خیارشور و زیادی خورده بود فرداش ورم کرد شدید

2706