2737
2739

سلام  خانما دارم دیوونه میشم   کسی بوده  تریزومی ۲۱ ش ۲۱۰۰ بوده باشه وبچه سالم باشه؟لطفا جواب بدین ۲۳ سالمه  ntهم ۱.۴۱  نوشته.  اما  تریزومیم بالاس یعنی سندروم  دان. خیییلی مبترسم باشوهرم داریم دیوونه میشیم دکترگفته  دوهفته دیگه تو۱۵ هفتگی  ازمایش دوم  روانجام بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عدد  ان تی و تریزونی  ۲۱ ت چی بود؟

این برگه آزمایش تو ۱۳ هفته ۲ روزه میبینی که nt ۲.۹هست و t21هم ۱ به ۱۳۸

آمینو سنتز دادم و معلوم شد بچم سالمه الان هم ۲۴ هفته هستم انشاالله شهریور به دنیا میاد دخترم

انقدر استرس داشتم اونموقع 

این برگه آزمایش تو ۱۳ هفته ۲ روزه میبینی که nt ۲.۹هست و t21هم ۱ به ۱۳۸ آمینو سنتز دادم و معلوم شد ب ...

ممنون عزیزم  ولی انقدر حالم بده سرازش درنمیارم.خداروشکرانشالله زودترسالم توبغلت میادمن‌غروب گرفتمش مدام گریه میکنم  الان جلومهمونا نتونستم جلوخودموبگیرم   یه دونه قبل این تو ۷ هفته وسه روز  سقط شد دیگه واقعا نمیکشم

ممنون عزیزم  ولی انقدر حالم بده سرازش درنمیارم.خداروشکرانشالله زودترسالم توبغلت میادمن‌غروب گرف ...

عزیزم منم حالم بد بود قبل از این تو هفته ۸ منم سقط داشتم 

واسه من تو غربالگری اول ریسک سندروم داون ۱ به ۴۸۰ بود تو غربالگری دوم ۱ به۲۰۸ فکرکنم . دقیق یادم نیست عددش.  امینوسنتز رفتم خداروشکر سالم بود.منم خیلیگریه میکردم و ناراحت بودم . واسه شما که ریسکت خیلی بالا نیست. مطمئن باش سالمه 

2738
واسه من تو غربالگری اول ریسک سندروم داون ۱ به ۴۸۰ بود تو غربالگری دوم ۱ به۲۰۸ فکرکنم . دقیق یادم نیس ...

خداروشکرکه بچتون سالمه من دارم دبوونه میشم. اخه عدد تریزومیم ۲۱۰۰ خیلی بالاس ازمایش غربالگری دومو نوشتن دوهفته دیگه برم

خداروشکرکه بچتون سالمه من دارم دبوونه میشم. اخه عدد تریزومیم ۲۱۰۰ خیلی بالاس ازمایش غربالگری دومو نو ...

توکل بر خدا انشاله سالمه.میدونم سخته چون منم خیلی عذاب کشیدم تا ازمایش دومو بدم و برم امینو و جوابش بیاد . واسه دوستمم ریسکش ۱ به ۹ بود من واقعا فکر نمیکردم بچه ش سالم باشه ولی خداروشکر سالم بود 

2706