2737
2734

خوش به حالت شوهر من موافق نیست

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دوست دارم یه بچه به فرزندی بگیرم ولی شرایطش سخته 

آخه دوست ندارم کسی ک نمیتونم آیندشو تضمین کنم بیارم تو این دنیا ترجیح نیدم کسی ک تواین دنیا کسیو نداره و زندگی و شرایط بدی داره رو خوشبختش کنم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

امیدوارم نتیجه بگیرید .اما اگر صرفا برای اینکه تو پیری عصای دستتون باشه میخاید اقدام کنید نکنید بهتره.چون خودمم فرزند خوندم ودرگیر مشکلات داعمی والدین... درضمن دوست عزیز اینو درنظر بگیرید که کسی قرار نیست اونو ارچنگ شما دربیاره شاید باخوندن حرفام فک کنی تند رفتم یا عصبانیم اما در کمال خونسردی دارم میگم .دوست ندارم آدم دیگه ای تجربه های تلخ منو داشته باشه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
امیدوارم نتیجه بگیرید .اما اگر صرفا برای اینکه تو پیری عصای دستتون باشه میخاید اقدام کنید نکنید بهتر ...

عزیززم . دقیقا باهات موافقم 

خداااااایا شکرررررت  
امیدوارم نتیجه بگیرید .اما اگر صرفا برای اینکه تو پیری عصای دستتون باشه میخاید اقدام کنید نکنید بهتر ...

یعنی مشکلاتشون خدای نکرده بخاطر شماست ؟

خداااااایا شکرررررت  
2706