2737
2734

خواهرم اومد پیشم و دو شب بود و رفت.

شوهرمم جلو اون کمک میکرد ولی مدام بچم میومد طرفم چیز پرت میکرد.امروز رفتم تامپونم کشیدم و همه رفتن.شوهرمم توقع افطاری و شام و بچه داری داره.با زور شامش دادم اومدم تو اتاق دراز کشیدم ولی حالم خیلی بده.انگار زن بودن جرمه.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

انگار وظیفه منه بچه جمع کنم که دو روز لطف کرده نصفه نیمه انجام داده.خیلی بی حالم.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرمم که حتی بیمارستان نیومد.

2728
وا روزه میگیره دیگه خسته و گرسنه میشه خواهر😢

خوب من چکار کنم.پاهام سسته.

انگار وظیفه منه بچه جمع کنم که دو روز لطف کرده نصفه نیمه انجام داده.خیلی بی حالم.

والا به نظر اکثر مردا جمع کردن بچه وظیفه زنه و پول درآوردن وظیفه مرد حتی اگه زنم پول دربیاره چیزی از وظیفش کم نمیشه شما هم ایشالله خوب میشی ناراحت نباش خدا روشکر کن بیمار نیستی بعد خوشگل میشی حالشو میبری 

2738
والا به نظر اکثر مردا جمع کردن بچه وظیفه زنه و پول درآوردن وظیفه مرد حتی اگه زنم پول دربیاره چیزی از ...

من شاغلم هستم.خوب بچشو جمع کنه یه ماه نمیشه؟

خب شاید با جراحی كردنت مخالف بودن معمولا همه موافق جراحی زیبایی نیستن

بی طرف بود.

مامان منم وقتی دماغمو عملکردم قهر کرد بیمارستان نیومد😅

وای .ادم چقدر تنهاست.اینطوری نه.

وای .ادم چقدر تنهاست.اینطوری نه.

اره سخته ولی چاره ای نیست رو هیشکی حساب نکن غذا هم از بیرون بگیر بچت چند وقتشه؟

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706