2737
2734
سلا من ترانکوپین۲۵ مصرف میکنم اولش دکتر بهم ۱ چهارم نوشت ک چون اولش بود خیلی گیج میشدم یک ماه ۱ چار ...

خوش به حالت شما زیاد میخوابی یک چهارم میخوردی چقدر میخوابیدی فقط برای بیخوابی میخوری من ۳ساعت میخوابم فقط ترانکوبین میخوری اگه نخوری اصلا نمیخوابی قرص دیگه ای نمیخوری میشه عکس قرصت رو بفرستی ببینم از برای منه 

سلا من ترانکوپین۲۵ مصرف میکنم اولش دکتر بهم ۱ چهارم نوشت ک چون اولش بود خیلی گیج میشدم یک ماه ۱ چار ...

والله من نمیدونم برای چی دکتر و چجوری صبح ظهر شب یک عدد ترانکوپین نوشته بود. دکتر افضلی. مطبش تو میرداماد ه و رئیس بخش روانی بیمارستان عرفان خیر سرش. منم معرفی شده بودم. اصلا نسخه شو به سه تا دکتر روانپزشک دیگه نشون دادم چشم شون گرد شده بود. اونم برای منی که بدنم به ضعیف ترین داروهای خواب آور به شدت حساسه و بهش گفته بودم. همون یه عدد برای خواب در عرض 6 ماه کل مغز و جسم منو ریز ریز داغون کرده. افسردگی خفیف داشتم که الان دارم خودم خود معرف میرم بیمارستان بستری بشم. از من نصیحت به پست و مقام و اسم هیچ دکتری اعتماد نکنید.نسخه گرفتید حتما خودتون گوگل کنید و مشکوک شدید به خودتان بیشتر اعتماد کنید. اصلا این داروی خواب نیست. به شدت اعتیاد آور و خطرناک برای بعضی بدن های حساس مثل من. منی که با یه داروی دیازپام ساده گاهی وقت ها میخوابیدم الان فقط با همین خوابم میبره. اگر عین نسخه خودش مصرف کرده بودم فکر کنم در عرض یک هفته مرده بودم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت شما زیاد میخوابی یک چهارم میخوردی چقدر میخوابیدی فقط برای بیخوابی میخوری من ۳ساعت میخواب ...

قرصش عالیه در کل برا بیخوابی

وقتی یک چهارم مبخوردم شب ساعت۱۰میخوابیدم صب ۸بیداربودم.درطول شب هم خوابت عمیقه

۱

2728
والله من نمیدونم برای چی دکتر و چجوری صبح ظهر شب یک عدد ترانکوپین نوشته بود. دکتر افضلی. مطبش تو میر ...

دکترا بابا فقط اسمشون دکتره

چ بسا اشتباهات عجیبی میکنن و بسیار خطرناک

خودت میاس مشکوک بشی ب این طرز دستور زدنش

بعضیاشون ببخشیدا بلانسبت کاملا خرن این دکترا

2738
دوماهه میخورم.اره واسه بی خوابی. ن چاقم نکرده. ولی اشتهااوره.اولاش ک میخوری احساس گرسنگی بهت دست می ...

چه دوزی میخوری آخه یه جا گفته بودی زندگیت رو نابود کرده من نصفش رومیخورم شاید ۳ساعت میخوابم خوش به حالت شما زیاد میخوابی 

چه دوزی میخوری آخه یه جا گفته بودی زندگیت رو نابود کرده من نصفش رومیخورم شاید ۳ساعت میخوابم خوش به ح ...

ن اون ک اونطوری گفته بود من نبودم یه کاربر دیگه بود عزیزم

دوز۲۵

خیلی خوبه.هرساعتی ازشب بخورم ۹ساعت کامل خوابم.شماعلت بیخوابیت چیه

ن اون ک اونطوری گفته بود من نبودم یه کاربر دیگه بود عزیزم دوز۲۵ خیلی خوبه.هرساعتی ازشب بخورم ۹ساعت ...

کامل میخوری فقط برای بیخوابی قرص دیگه ای نمیخوری من بعداز کرونا اینجوری شدم‌این قرص هم میخورم شاید ۳ساعت بخوابم شما نخوری اصلا نمیخوابی کامل میخوری جواب میده چاق نشدی اگه نصف بخوری جواب نمیده چند نفر روسراغ دارم با یک چهارم جواب گرفتن شما چرا بیخواب شدی 

2706