2733
2739
عزیزم من از ابان تا حالا استفراغ و حالت تهوع دایمی و رفلاکس دایمی و درد قفسه سینه، گلو درد، و... دار ...

عزيزم من يه دوره افسردگي شديد داشتم يعني خودكشي كرده بودم يكي از قرصهايي كه خوبم كرد توانكوپين بود فقط دهنمو خيلي خشك ميكرد الانم درمواقع ناراحتي ميخورم

عزیزم من از ابان تا حالا استفراغ و حالت تهوع دایمی و رفلاکس دایمی و درد قفسه سینه، گلو درد، و... دار ...

سلام خوبین حالا بنظرتون چطوره این دارو، ادامه دادین؟

تازه دکتر برام نوشته مردد هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی شما معلومه بدنت به داروهای اعصاب خیلی حساسه.درست برخلاف من.ولی ترانکوپین تنها داریی بوده ک تابحا ...

هنوزم ترانکوبین میخوری برای بیخوابی چند میل میخوری اثرش رو ازدست نداده 

هنوزم ترانکوبین میخوری برای بیخوابی چند میل میخوری اثرش رو ازدست نداده 

عزیزم شمام ترانکوپین میخوری؟به چه دلیل دکتر بهتون داد خوابتونو زیاد نکرده

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2731
عزیزم شمام ترانکوپین میخوری؟به چه دلیل دکتر بهتون داد خوابتونو زیاد نکرده

من خودم شروع کردم به خوردن چون هیچ قرصی جواب نمیده اگه قرص نخورم اصلا نمی خوابم با این حداقل سه ۴ ساعتی میخوابم شما چی مشکل بیخوابی داری ؟

من خودم شروع کردم به خوردن چون هیچ قرصی جواب نمیده اگه قرص نخورم اصلا نمی خوابم با این حداقل سه ۴ سا ...

نه من خوابم خوبه بخاطر خوابش دیگه نخوردم باهاش کل روز خواب بودم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2738
سلام خوبین حالا بنظرتون چطوره این دارو، ادامه دادین؟ تازه دکتر برام نوشته مردد هستم

چرا برات ترانکوبین نوشته برای بیخوابی آیا استفاده کردی وچه دوزی میخوری راحت میخوابی چه مدته میخوری 

این دارو همون یک دوز  25 اش زندگی منو نابود کرد. من برای بی‌خوابی به روانپزشک مراجعه کردم و افسردگی. توی نسخه که نوشته بود صبح ظهر شب 25. با چیزهایی که توی بروشور نوشته بود و داروخانه چی گفت مشکوک شدم به دکتره و نسخه اش که اصلا مال منه. درمان اسکیزوفرنی و شیزوفرنی و حملات عصبی و... با ترس و لرز یه عدد شب ها خوردم و با همان یک دوز 15 ساعت خواب سنگین بودم. بعد دو هفته جوری بدنم بهش عادت کرد که با هیچ قرص خواب دیگه ای خوابم نمی‌برد. به مرور مغزم و فکرم و تمرکز و کارم را از دست دادم. اصلا موندم چجوری دکتره صبح ظهر شب نوشته بود. این دارو که برای من حمله خواب خطرناک میاره. افسردگی خفیف ام با یک قرص تجویزی تبدیل به افسردگی در حد بستری شد. 

این دارو همون یک دوز  25 اش زندگی منو نابود کرد. من برای بی‌خوابی به روانپزشک مراجعه کردم و افس ...

عزیزم ترانکوبین رو ترک کردی شما بیخوابی نداری من شبی یک چهارم ۲۵ برای بیخوابی میخورم تقریبا ۳یا ۴ساعت میخوابم نخورم اصلا خواب ندارم 

عزیزم ترانکوبین رو ترک کردی شما بیخوابی نداری من شبی یک چهارم ۲۵ برای بیخوابی میخورم تقریبا ۳یا ۴ساع ...

سلا من ترانکوپین۲۵ مصرف میکنم

اولش دکتر بهم ۱ چهارم نوشت ک چون اولش بود خیلی گیج میشدم یک ماه ۱ چارم خوردم بعد نصفش.بعد الان ۱ ماهه شبی یکی از همون ترانکوپین ۲۵ میخورم.درکل خیلی راضی ام عالیه.من اصن خواب نداشتم الان ساعت ۱۰شب بخوابم صب ساعت۹ پامیشم خیلی بی خواب بودم منو نجات داد ولی خیلی نگرانم بابت اینکه فراموشی میاره اینجوری ک بده ای خدا.تو گوگل نوشته فراموشی میاره

2706