2733
2739
عنوان

یه سوال زنونه😌یا دخترونه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 64 پست
اره منم انقد سوال دارم راجبش هیچ کسم واضح نمیگه میخوام ببینم دارم یا نه😐 ولی فک کنم ترشح طبیعیه ه ...

نگران نباش اگه نمیدونی چجوریه پس حتنا نگرفتی 

چون اونقدر خارش میگیری ک خودتو تیکه پاره میکنی😫

منکه از،خارش خودمو زخمی کردم و فقط گریه میکردم یدلحظه ام امونت نمیده خارش

موقع ادرار کردن سوزش میگیری

و اینکه ترشحاتش با ترشحات طبیعی طبق معمول فرق داره

ترشحات جامد سفید رنگ یا شیری رنگ کوچولو کوجولو مثل پنیر توی شورتت پیدا میشود بوشم بده 

و بازم میگم ب قدری خارش داره ک تا مرز جنون میری

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عادیه

خب عادی یعنی چی؟چه رنگی؟تا چه اندازه؟

من خیلی وسواس فکری دارم واسه این مسائل

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عادی یعنی چی؟چه رنگی؟تا چه اندازه؟ من خیلی وسواس فکری دارم واسه این مسائل

یعنی بی رنگ یا سفید. اندازشو نمی دونم ولی تو تخمک گذاری و بعد عادت ماهیانه زیاد میشه. 

مجردین؟ 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2731
نگران نباش اگه نمیدونی چجوریه پس حتنا نگرفتی  چون اونقدر خارش میگیری ک خودتو تیکه پاره میکنی😫 ...

اخییییش خیالم راحت شد پس😶

نه اینجوری نیس

ولی چون بعضی وقتا از همین ترشح معمولیا دارم شک کردم

ممنون بابت راهنمایی😘😘😘

💏"You & me 💕make a wonderful "We

ترشح زیاد که معمولا قیافش با ترشحات روزانه فرق داره خارش ملتهب شدن واژن اذیت و درد هنگام رابطه خلاصه یه جوریه خودت میفهمی یه چیت شده ترشح معمولی و عادی نه خارش داره نه درد ونه رنگ نه بو ...خب باید مواظب باشی هم مجردا میگیرن هم متاهله لباس زیر نباید خیس باشه هیچوقت خیسی و مرطوب بودن دایم باعث میشه میکروب ها رشد کنن اونجا خشک باشه زود به زود لباس زیر عوض کنی و خوب بشوری و افتاب بخوره وشلوار تنگ نپوشی و بعداز دستشویی خشک کنی خودت عفونت نمیگیری کسی هم که مثل من فلک زده  عفونت رو داره دایم اگه این کارا رو کنه به همراه هر از گاهی جوش شیرین استفاده کنه و (من خودم ماستم امتحان کردم عالی بوده )و روزی دو حبه سیر قورت بده رفع میشه 

2740
نگران نباش اگه نمیدونی چجوریه پس حتنا نگرفتی  چون اونقدر خارش میگیری ک خودتو تیکه پاره میکنی😫 ...

من اصن خارش نداشتم ولی دکتر گفت عفونت دارم⁦☹️⁩

تازه من عروسیم نکردم ک

دخترا هم میگیرن عفونت رو ینی؟!

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

ببخشید این که میگی جامد حالت نشاسته ای غلیظ هم شامل میشه یا واقعا مث تبکه های پنیره؟؟

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁