2733
2734
عنوان

اندکی تامل _ چقد بده ناامید بشی از ...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگ این تعویق اتفاق بیفته اعمال سه ساله سهمیه ها کنسل میشه یا سال بعد سهمیه میدن بازم؟

نه دیگ اگ امسال تعویق باشه سهمیه نمیدن و سه ساله هم نداریم

البته همیشه سه ساله نیست ها....حالت پایه اش سه ساله اما ممکنه تصویب بشه یکساله یا دوساله یا دائمی هم باشه

2728
واس همین امیدواردم کمک کنی جلوی این سهمیه رو بگیریم بنی آدم اعضای یکدیگرند بعد کار توی معدن کنکوری ...

با خط بابام و مامان و خودم و داداشم فرستادم

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
نه دیگ اگ امسال تعویق باشه سهمیه نمیدن و سه ساله هم نداریم البته همیشه سه ساله نیست ها....حالت پایه ...

ممنون پیام زدم 

خودم کنکوری ام ولی هدف اصلیم خوندن برا سال بعده 

از دخالت دادن نمرات نهایی خبر دقیق داری 

مثلا منکه هم امسال کنکور میدم و هم سال بعد 

سال بعد ک دوباره کنکور میدم باز هم نمرات نهایی رو دخالت میدن تو دومین کنکورم یا فقط تو اولین کنکور دخالت میدن؟؟؟؟؟

منم پیام دادم 

پارسال انتخاب رشته فاجعههههه بود

اصلا معلوم نشد کی به کیه سهمیه ی هیات علمی رو ک دیگ نگم برات

خانوما جالبه بدونین این سهمیه ها موندگاره 

مثلا بم بعد از چندین سال هنوز که هنوزه بخاطر زلزش سهمیه داره

2738
منم پیام دادم  پارسال انتخاب رشته فاجعههههه بود اصلا معلوم نشد کی به کیه سهمیه ی هیات علمی رو ...

ممنون عزیز

سهمیه ها مدت داره  واس مورد امسال و زلزله پارسال احتمالا 3ساله اس

واس بم بخاطر عزای عمومی ماندگاره

که اونا هم نمیزارن 😕  من یادمه براي برگزار کردن کنکور 99 به يكي که مثلا خيلي خرش میرفت تو کنک ...

همین کسی که خییلی خرش میره  پیشنهاد پذیرش بادانشگاه روداده!عملااااا بدبخت کردن مردم عادی

ممنون پیام زدم  خودم کنکوری ام ولی هدف اصلیم خوندن برا سال بعده   از دخالت دادن نمر ...

ممنون عزیزم

همیشه دخالت میدن فرق نداره کنکور چندمت باشه

فقط اگ تاثیر مثبت باشه ضرر نمیکنی

اگ تاثیر قطعی باشه بستگی به نهایی ات داره ک ضرر کنی یا نه

دانشجو های پزشکی برای اون انقد اعتصاب کردن ک تقریبا لغو شد

نه دانشگاه خصوصی رونمیگم

کل سنجش و پذیرش ازهم جداشن

کنکوربدی بعد خودت کارنامتو بفرستی دانشگاه برا پذیرش دیگه انتخاب رشته باسنجش نباشه