2737
2734
عنوان

اندکی تامل _ چقد بده ناامید بشی از ...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 70 پست
منه بدبخت پارسال همه ی زندگیم‌ گذاشتم پای درس رسما خودمو کشتم به یه سری دلایل کنکورم خوب نبود و رتبم ...

واس همین امیدواردم کمک کنی جلوی این سهمیه رو بگیریم

بنی آدم اعضای یکدیگرند

بعد کار توی معدن کنکوری بودن سختترین کار دنیاس

سلامتی همه کنکوریا ک با وجود اینهمه سهمیه جوونیشون پرپر میشه

میخوان یه سهمیه جدید بدن = قبولی سختتر میشه و کنکوریا ناامیدتر

کمک کن نذاریم سهمیه بدن = با تعویق جلوی سهمیه گرفته میشه

لطفا جمله ی ( خواسته ما تعویق کنکور سراسری است ) رو به 10001915 بفرستین...با هرچنتا سیمکارت ک میتونی

این خواست سیل زده ها و امید عادی هاس

اگ بالا کامل میگفتم کسی نمیخوند واس همین خلاصه کردمش  پارسال واس زلزله به چند شهرستان کوچیک سه ...

آها پس این‌طور... متوجه شدم ممنونم از توضیحت گلی. اگه این‌طوره که عالیه اگه به تعویق بیفته. ولی حالا این شماره مربوط به کجا هست؟ منظورم اینه که پیام‌ها به دست کی یا چه کسانی می‌رسه و آیا موثر هست؟

💙صدا کن مرا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو يكي از تاپیكا پست شمارو دیدم

طبق گفته ي خودشون اونایي که باید میخوندن تا قبل سیل خوندن بعدم جا به جایي تاریخ کنکور تو بقیه ازمونا تاثیر داره پس بعید میدونم کسي کاري بکنه اونم تو یك ماه مونده به کنکور  

من تو يكي از تاپیكا پست شمارو دیدم طبق گفته ي خودشون اونایي که باید میخوندن تا قبل سیل خوندن بعدم ...

واس ارشد رو دو هفته مونده به کنکورشون تعویق زدن

بله خوندن اما اساسی ترین دوران کنکور جمع بندیه ک واس اونا یکم خراب شد و تعویق باعث میشه اون زمانو بدست بیارن

مشکلات تعویق توسط مجلس و وزیر آموزش پرورش بررسی شده و قابل حله فقط مشکل مافیاس ک نمیخوان یکم پول خرج کنن

واس ارشد رو دو هفته مونده به کنکورشون تعویق زدن بله خوندن اما اساسی ترین دوران کنکور جمع بندیه ک وا ...

که اونا هم نمیزارن 😕 

من یادمه براي برگزار کردن کنکور 99 به يكي که مثلا خيلي خرش میرفت تو کنکور و اینا همه اعتراض زدن بعدم شد 

2738
که اونا هم نمیزارن 😕  من یادمه براي برگزار کردن کنکور 99 به يكي که مثلا خيلي خرش میرفت تو کنک ...

آره نمیذارن به مجلس نماینده ها رشوه دادن ک موافقت نکنن وگرنه تعویق برنده میشد

واس همین با این شماره خبرگذاری میخوان شخص رهبری و رئیس جمهور دستور تعویق بدن تا مافیا نتونن کاری بکنن

تنها امیده و ممکنه 

منم دانشجوام واس خودم نیس (اینو چندنفر پرسیدن نمیدونم گفته بودم یا نه)

من پارسال با زیست و شیمی ۵۰ اونم منطقه ۳ شدم ۲۶ هزار بخاطر این حق خوریا....☹😔😔😔😔

پارسال وضعیت افتضاح بود 

منم رتبه ام از اونیک انتظارشو داشتم بدتر شد عملا دوبرابرش بود (میتونستم شهر بهتری قبول بشم هرچند بازم خداروشکر)

بخاطر همیناس میخوایم امسال نذاریم 

اگ سهمیه بیاد از پارسالم بدتر میشه

اوهوم واقعااااا نامردیه....بعد دوستم با درصدای  نه چن ان خوب سهمیه ۵درصدی پزشکی قبول شد

من پزشکی سنندج قبول شدم

یکی با سهمیه بود ک جمع درصداش اندازه یه درصد من نمیشد!!!!!!!!!....پزشکی گیلان قبول شد

2706