2737
2734
تو خونه نشستن و از بیکاری درگیر مسائل خاله زنکی شدن زن رو پیرتر میکنه!

اگه برنامه ریزی داشته باشه

هم کار خونه انجام بده...هم بچه داری کنه بچشو نفرسته اینور اونور و خودش طبق سلیقه ی خودش تربیت کنه....باشگاه بره ورزش کنه...مطالعه کنه...به علایقش برسه کلاس اموزشی بره مثل زبان....موسیقی...نقاشی هم روحیه اش حفظ میشه

هم تازه وقت کمم میاره

هرکی توخونس درگیر مسایل خاله زنکیه!

چقدر با کارشناسی و ارشد خانه دارن ....

کار بیرون پیری زودرس میاره

زنو دلمرده میکنه

اونم تو محیط  کاری  جامعه ی ایران...هرچند استقلال مالی خوبه

هرچیز که در جستن آنی ....آنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موافقم. خانه داری ربطی به شغل زن نداره. درضمن بچه و شست و شو و... هم وظیفه مرده هم زن

والا😉خانه داری را بعضیا اشتباه تعریف کردن برا خودشون. خانه داری این نیست که صبح تا شب بشوری و بسابی . مرد هم باید کار کنه تو خونه

2728
آنکه دندان دهد نان هم دهد (در آرزوی ۷ تا ۱۰ فرزند ناز)

انکه دندان دهد نان دهد عقل هم داده هست...گفته رزق و روزی برو دنبالش که تو ایزان سخته..تنبل نرو تو سایه سایع خووش میاید😑 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
١٠٠ ٪؜كار كنه بزار دليل هم بگم ؛ ١-هيچ وقت نبايد روي يك نَفَر فشار باشه ٢-ممكنه اون يك نَفَر بيما ...

از همه مهم تر همش میتونه برا خودش کرم و آبرسان و هزار تا چیز دیگه برا جوونی و زیبایی بخره 😁

💜
کی گفت تنبلی کنیم؟  ذهن دقیق و توانش رو اون جایی خرج کنه که مرد بلد نیست بکنه یعنی تربیت فرزند ...

کی گفت مرد بلد نیست بچه تربیت کنه؟ این چیزا رو انقد تو گوشمون خوندن شده ملکه ذهنمون

2738
از همه مهم تر همش میتونه برا خودش کرم و آبرسان و هزار تا چیز دیگه برا جوونی و زیبایی بخره 😁

حالا من گجا برم سر کار😑😐

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

من با کار بیرون حالم خوبه درسته خسته میشم اما همه ی خستگی ها می ارزه به استقلال مالی و اینکه همسرم رو درک میکنم 😍❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706