2733
2739
عنوان

قرمزیواشم...باشوهرم و اون زنه روبرو حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 53 پست
تهمت شنیدن خیلی سخته😔😔 تا حالا ازمایش خون داده؟؟بیماری نداشته باشه... پسر داییم تیرویید پرکار داشت ...

ن ازمایشی نداده...فقط میدونم کم خونه خودش میگه...دارم میسوزم ازتهمتش بخدا😢من حتی به خیانت فک نکردم چ برسه عملیش کنم😭خیلی نامردی کرد...تاحالا حتی بهش تهمت نزده بودم ولی تهمتم زد...

ن ازمایشی نداده...فقط میدونم کم خونه خودش میگه...دارم میسوزم ازتهمتش بخدا😢من حتی به خیانت فک نکردم ...

اگه بد دل باشه خیلی سخته زندگی باهاش ولی گاهی میشه مشکلات رو برطرف کرد اول تلاشت رو بکن اگه نشد با خیال راحت برو اون موقع میدونی تلاشت رو کردی و نتیحه نداده... بزار جلسات مشاوره رو بره شاید نیاز به روانپزشک داشت یه مدت دیگه هم صبر کن ببین بعد مشاوره ها نتیجه چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بد دل باشه خیلی سخته زندگی باهاش ولی گاهی میشه مشکلات رو برطرف کرد اول تلاشت رو بکن اگه نشد با خ ...

پدرشوهرم میگف بیا خونه ازاینجابریم گفتم ن خونه بابام میمونم تا جلسات تموم بشه...

2731
اره من راضی ام بمونم چن روزم قشنگ فک کنم😢میترسم خدایا از ایندم میترسم😢

نگران نباش عزیزم بدترین مشکلاتم قابل حل شدنن اراده قوی میخواد و صبر و تحمل. چه زندگی کنی چه جدا بشی باید قوی باشی تا زندگیت قشنگ بشه نباز خودتو... دنیا به اخر نرسیده که هزاران نفر مشکل دارن تو زندگی مشترک

عزیزم

خیلی عذرمیخوام اگ تند برم

ولی میشه ی چیزو مشخص کنی؟

تو میای اینجا چیکار؟

میای کمک‌بگیری؟ یا فقط میای بقیه رو در جریان اتفاقات قرار بدی؟

شاید نزدیک ب چند روزه هربار تاپیک زدی من گفتم و هزار نفر دیگ مثه من گفتن دوست عزیزم نرو‌ باهاش مشاوره

دوست عزیزم کوتاه نیا

دوست عزیز مشکلاتتو بگوووووو

تو رفتی مشاوره و قرار کردی دیگ درباره ی گذشته حرف نزنی؟؟؟

معلومه با این روند پیش بری شوهرت تورو متهم به زنا هم میکنه

ضرب و شتم و خیانت ک چیزی نیس دیگ.

یجوری رفتار میکنی انگار واقعا تو یع چیزی به شوهرت بدهکاری

و با وجود تهمت هاش و دروغاش تو میخوای باهاش مشاوره بری و زندگی کنی؟

به هرکی اینو بگی بهت میگه داری اشتباه میکنی

زهرای عزیزم من بعنوان یک زن برات ارزش و احترام زیادی قائلم

ولی اگ اشتباه کردی و برگشتی...و خواستی باهاش زندگی کنی

دیگ نیا اینجا ناله کن

نیا اینجا بگو دلم خودکشی میخواد

اگ قراره اشتباه کنی مسئولیت اشتباهتو قبول کن

الانم تهمتی که شنیدی نتیجه ی اشتباه خودت بوده ک‌کوتاه اومدی و گفتی نمیخوام از همون‌اول بگم‌طلاق

چون من اولم بهت گفتم باید به مرگ بگیری تا به تب راضی بشه.

ولی تو مدام داری کوتاه میای و این منو عصبی میکنه چون دوس ندارم از یه زن تا این حد ضعف ببینم اونم زنی ک راه براش همواره و پدرش پشتشه.

امیدوارم حرفام تکونت بده

یه تکون واقعی.

take it easy! But...take it

قرار روانپزشک  بذارید و برید دوتایی.یه جلسه ام خودت تنها برو. 

ولی اگه شوهرت گفت حالا بیا خونه و بعدش میریم روانپزشک  اصلا قبول نکن.اول روانپزشک باید برید.

به شوهرتم بگو خودش پولش را بده .

میدونی چرا اصرار دارم بری؟ چون برای طلاق گرفتن مرددی و ادامه زندگیتم برات سخت شده.برو تا مطمین بشی و بعدها به خودت نگی کاش سعیم را کرده بودم.اگه یه خانمی با شرایط شما ولی بدون ” مهر طلب و ترس از رها شدگی” میپرسید که طلاق یا ادامه، میگفتم طلاق..

ولی خب تو باید اروم اروم به نتیجه برسی که یهو به خاطر ترسهات زندگیت سخت نشه برات.ترست با روانپزشک میریزه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

ضمنا این مشاوره که قبلا رفتی پیشش مفت نمیارزید.روانپزشک با مشاور توفیر دارن.روانپزشک متوجه مشکل شوهرت میشه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
بچه هاحق دارید چیزی نفهمید باید تاپیکای خیلییی قبل ترمو بخونید تابفهمید مشکلم چیه....ولی من الان سوا ...

تازه میپرسی برگردم؟؟؟؟؟؟؟

واااااااای🤦🏻‍♀️

من دیگ نظر نمیدم

چون‌مشخصه حرفای من‌ و خیلیایی مثل من ک داریم اینده ی زندگی با یه ادم روانپریش و نامردو ک توی دعوا حتی حاضره به نفع خودش دروغم بگه و تهمتم بزنه مبینیم ذره ای برات مهم نیس و تو واقعا دلت میخواد برگردی زندگی کنی

و بهت قول میدم پشیمون هم خواهی شد

ولی واقعا دیگ‌نظر نمیدم

تاپیکاتو دنبال خواهم کرد و لایک میکنم تا ببینی میخونمش. اما نظر نمیدم. 

چ الان

چ وقتی از پشیمونی ناشی از برگشتنت تاپیک خواهی زد

اسم منو دیگ‌نمیبینی توی کامنتا عزیزم

امیدوارم خوشبخت بشی و شوهرت درمان بشه

به خدا میسپرمت💛🙏🤲🏻

take it easy! But...take it
قرار روانپزشک  بذارید و برید دوتایی.یه جلسه ام خودت تنها برو.  ولی اگه شوهرت گفت حالا بیا ...

فرداهم قراره بریم ولی نمیدونم پیش چ مشاوری میریم...بابامم حرفای شمارو میزنه😔

الان متوجه شدم تهمت بهت زده .کامل  نخوندم حرفات رو.

والا چی بگم.بستگی داره به خودت.برای من تهمت زدن بهم مساوی رفتن هستش و عمرا برگشتن.برای تو نمیدونم.

احساس میکنم چیزی در زندگیت داری که ما نمیدونیم .شاید ما حقیقت پنهونی را نمیدونیم ...

الان متوجه شدم تهمت بهت زده .کامل  نخوندم حرفات رو. والا چی بگم.بستگی داره به خودت.برای من تهم ...

ن هیچی...فقط خوبیاش یادم میفته😔هیچی نیس...همه میگن خوبه عیاش نیس عراق خورشراب خورنیس معتادنیس دیگ نمیتونی مثه اینوپیداکنی...دارم میسوزم ازتهمتش بابامم میگه بزار بگه تو که ازخودت مطمئنی

تازه میپرسی برگردم؟؟؟؟؟؟؟ واااااااای🤦🏻‍♀️ من دیگ نظر نمیدم چون‌مشخصه حرفای من‌ و خیلیایی مثل من ...

توروخدا حلال کن این مدت اذیتت کردم ولی حرفات خیلی منو به خودم اورد تاعمردارم دعات میکنم...بازم میگم حلال کن😔