2733
2734
عنوان

بچه بيايد چقد ناراحت شدم اين عكسو ديدم☹️☹️☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 43 پست
ب احترام حرف شما پاكش كردم دوست عزيز❤️

نه عزیزم ، شاید حرف من بی جا بود ، بازم پوزش 😘😘

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خیال اصلا من کامنتمو پاک کردم 

چرا پاك كني 

من ناراحت نشدم از حرفت فقط فك كردم قيافه ها معلوم نيس آخه☹️😕

حرف شما درسته بايد صورتشونو سانسور ميكردم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نه عزیزم ، شاید حرف من بی جا بود ، بازم پوزش 😘 😘

نه عزيزم خيلي هم بجا بود

ممنون ك ياد آوري كردي🌹❤️

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2731
نه قربونت اين چه حرفيه  درست ميگي من فك كردم قيافه ها معلوم نيس پاكش كردم دوست عزيز😍🌹

دلیل حرف من این بود که خیلیا مثل من تل ندارند و یا دارند این عکس رو ندیدند اونا هم می بینند مشکل فرهنگ مردم هست که از این چیزا عکس می گیرند و فوری نو گروه و خلاصه هر جایی که دستشون میرسه میزارند که حیثیت طرف قشنگ بره ، اصلا این چیزا سوژه ی زیبایی برای لایک و ویو نیست ، کاش یاد می گرفتیم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
چرا پاك كني  من ناراحت نشدم از حرفت فقط فك كردم قيافه ها معلوم نيس آخه☹️😕 حرف شما درسته بايد ...

کاملا مشهود بود گلی 

2740

خب میگین عکس تو اینستا بوده همه دیدن دیگه

حالا اینجا همه ببینن مشکلش چیه؟؟؟ انقد بدم میاد از اینایی ک سر هرچیزی میان گیرو تذکر میدن

خب تو نبین برو بیرون از تاپیک

😍برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی؟😍