2733
2739
عنوان

بامادرم دعوام شد

307 بازدید | 20 پست

تنها کاری که پدرم ومادرم بلدن لوس کردن و خراب کردن عروس ودامادهاست.حسرت زندگی بچه های خالم رودارم.خاله عاقلی که همه بچه هاش عاقبت بخیر شدن.همه فامیلمون جزما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

باورتون میشه ازدواج برادرم برای دختره همه چی خریدیم اتو موسشوارو....ولی دریغ اریه خرید.برادرم به مادرم گفت پس من چی مامانم گفت اونها نخریدن منم فقط برای عروس خریدم.اونهاهم میدونند پدرومادرشلی داریم

برادرم میگه تابحال برای من کتلت وفلافل گذاشتم فکرکردمم رسمشون هست به داماد غذا ندن درحالیکه برای دامادتازشون سفره کامل میزان.چون خانواده پسره  حواسشان به پسرشان هست.مامان من اگه سه مدل غذا بعد یکسال نزاره که روش نمیشه عروس رو دعوت کنه

فقط دلم میخوات برم که نبینم خواهرم زمستان بخاری و تابستان اولین دوره.چون دامادمان بی خیال.مسولیت پذیر نیست.چون خواهرم جوری بارنیومده ازشوهرش چیزی بخوات.اینکه هنوز مامانم براش دیگ میخره.وصعشون هم خیلی خوبه.

عزیزم خالت سیاست داره هم با عروس دوماد میگه میخنده هم خواسته هاشو بیان میکنه... رابطه دوستانه راه انداخته موفق هم هست کمبودها هم به چشم نمیاد 

ولی متاسفانه مادرت بیشتر از عروس دوماد میترسه دنیارم به پاشون بریزه فایده نداره... احترام گذاشتن رو تو رودربایستی و ترسیدن و غریب پرستی دیدن 

ناراحت نباش اینجور ادما زیادن با حرف زدن هم درست نمیشه فقط دعوا میشه  دیگه عادت کردن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706