2733
2739
عنوان

خانومهای عزیز خودتونو مدیون کسی نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول دارم ها  ولي الان ما هم حرفاي عروستون رو نشنيديم  شما هم تعريف كردين ممكنه خودتون ر ...

داداش من به خیالش داره در حق زنش لطف میکنه ولی حواسش نیست داره درحق خودش وپسرش ظلم میکنه 

خدا ازم نگذره اگه دروغ گفته باشم  تازه منم میگم حرفها رو ساده قبول نکنیم

اصلا منظورم اين نبود عزيزم كه خدايي مكرده شما دروغ ميگي 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2728
داداش من به خیالش داره در حق زنش لطف میکنه ولی حواسش نیست داره درحق خودش وپسرش ظلم میکنه 

ما هم همچين موردي داشتيم 

متاسفانه زندگيشون خيلي بد بود ،عاقبتشون بدتر 

ان شالله كه زندگي برادرتون روزهاي خوشش رو ببينه 

نفر دوم رو نیارم ولی کاری نکنیم که نفر اول جری تر بشه وبیشتر اذیت کنه طرف مقابلش رو

ببین دوست عزیز کسی که میاد اینجا مشکلش رو میگه اگه برای مشاوره اومده و از بقیه مشورت میخواد اونم درباره زندگیش که به نظر من کار اشتباهی چون حتی اگه دونفرشون هم بیاریم حرفهاشون رو بشنویم باز ما در مقام مشاور و تصمیم گیرنده برای زندگی شخصی دیگران نیستیم مشکلات زندگی رو فقط باید مشاور حل کنه حتی خانواده هم نمیتونه تصمیم درستی بگیره اینجا فقط برای دردودل کردنه و راه کار گرفتن واسه یه سری مشکلات کلی و تجربه های کلی نه زندگی شخصی

داداشم پولدارهست ،مهربون هست،بچه داریش عالیه،چشم پاکه،ولی زنش میگه من از مرد مغرور خوشم میاد ،از مهربونی داداشم هم سوی استفاده میکنه نه خونه داری میکنه ونه بچه داری شغلی هم نداره که آدم بگه وقت نداره 

2740
درد ودل فرق داره تا اینکه اینجا یه نفر حرف بزنه وصد نفر بگن حق با توئه وبرو پدرش رو درار

😂😂😂😂

ببین دوست عزیز کسی که میاد اینجا مشکلش رو میگه اگه برای مشاوره اومده و از بقیه مشورت میخواد اونم درب ...

اما اینجا همه دارن مشاوره میدن حداقل کلی مشاوره نمیدن که چه حق باهاش باشه وچه نباشه به دردشون بخوره درمورد جزئ به جز زندگیشون مشاوره وراهکار میدن

از این بدتر نمیشه اون داره کولی میگیره وداداش طفلی منم داره ......

عزيزم اگر برادرت راضيه كه خدا رو شكر 

حالا به هر روشي كه دارن زندگي ميكنن 

😂😂😂😂

آخه داشتم تاپیک یکی رو میخوندم ناخوداگاه یاد داداشم وزنش افتادم گفتم نکنه داره مظلوم نمایی میکنه وماهم داریم میگیم آخی خواهر ما زنا چقدر مظلومیم واونم کم کم باورش بشه که بیگناه ومظلومه

كلا مشورت گرفتن اينجا غلطه 

با اين تعداد كاربر با اعتقادات مختلف ،فرهنگ مختلف ،شيوه زندگي مختلف 

واقعا نميشه 

عزيزم اگر برادرت راضيه كه خدا رو شكر  حالا به هر روشي كه دارن زندگي ميكنن

نمیدونم که راضیه یا نه چون اخلاقش طوریه که دوست نداره کسی توی زندگیش دخالت کنه ماهم کاریش نداریم ولی از اونجا که خونه من زیاد نمیان حدس میزنم که از زندگیش راضی نیست چون من اصلا دخالت نمیکنم وکاریشون ندارم چرا باید زنش ازما فراری باشه وقتی میان اینجا داداشم میگه این شد زندگیا به به ،احساس میکنم غصه خودشو میخوره

2706