2703
2553

سلام من امروز به این فکرمیکردم که توی بعضی از تاپیک ها بعضی از خانومها چیزهایی تعریف میکنن از زندگیشون که آدم واقعا حق رو بهشون میده وچیزهایی هم یاد خانومه میدیم که بره دمار از روزگار شوهرش دربیاره درحالی که ما از واقعیت بی خبریم 

مثلا من یه زنداداش دارم که خیلی اختیار زندگیشون دستشه وخیلی هم به داداشم ظلم میکنه مثلا اجازه نمیداد داداشم یه تشک درست وحسابی بندازه زیرش ،چند تا پتو مسافرتی مینداخت روی هم تا یکم نرم بشه ویا هیچوقت شام ونهار درست وحسابی نداشت یا خودش میگفت ما اصولا سوپ میخوریم چون نمیخوام چاق بشم حالا فقط خودش چاق بود وداداشم وپسرش لاغر بودن ،درکل به نیازهای داداشم زیاد اهمیت نمیداد  حالا وقتی برای یکی حرف میزد چنان از خانومی وخوب بودن خودش حرف میزد که هر کی نمیدونست فکر میکرد داداشم داره در حقش ظلم میکنه واسه همین میگم براساس حرفهای کسی ویا یکطرفه به قاضی نریم 

موافقم باهات🤗

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

دلم سوخت برا داداشت   البته ببخشید خیلی دست و پا جلفتیه یعنی چی قبول کرده رو پتو مسافرتی بخوابه  تشک ها بمونن هوا بخورن   انقد از زنش میترسه!! اسمشم احترام نزارین الکی    میدونم داداش منم در اینده اینطوری خواهد بود   ترسو بارس اوردن   و دلرحم بیش از اندازه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اینو برای اونهایی میگم که میگن خواهرشوهر بازی درنیار

مردی که بیرون از خونه کار میکنهوزنش توی خونه اس .انتظار داره وقتی برمیگرده خونه حداقل یه چایی دم باشه اونم حاضر نبود داداشم خیلی اهل محبت به زنهاست یعنی میگه زن مظلومه اما حقش این زن ظالم نبود شایدم مامانش بد بارش اورده خدا عالم 

حالا اگه مثلا نخوایم یه طرفه قضاوت کنیم نفر دوم رو از کجا پیداکنیم بیاریم تو نی نی سایت حرفهاشو بشنو ...

نفر دوم رو نیارم ولی کاری نکنیم که نفر اول جری تر بشه وبیشتر اذیت کنه طرف مقابلش رو

قبول دارم ها 

ولي الان ما هم حرفاي عروستون رو نشنيديم 

شما هم تعريف كردين ممكنه خودتون رو مديونش كرده باشي ها

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
دلم سوخت برا داداشت   البته ببخشید خیلی دست و پا جلفتیه یعنی چی قبول کرده رو پتو مسافرتی بخوابه ...

منم همیشه دلم براش میسوزه ولی چون خودش مخالفت نمیکنه وتحمل میکنه منم میگم خلایق هر چه لایق

2706