2733
2739
عنوان

این چیه تازه مد شده تو اینستا😒😂

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 47 پست
یه لینکی میزارن مثل نظرسنجیه باید حدس بزنیم طرف چه چیزایی دوس داره ک مثلا کی بهتر میشناسش😒

واااا

چه خودشونوتحویل میگیرن

البته اگه خواننده هستن حق دارن

چون دختراتوکامنتای خواننده ها خووودکشییی میکنن

اوناهم توقعشون رفته بالادیگه

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دقیقا😂😂 من واسه دوست صمیمیو زدم از همه اخرتر شدم😂 اخه اصن اونایی ک دوس داشتو نزده بود

والا بخدا چه کاریه کیو گول میزنن! امتیاز من شد ۱۳ در صورتی که همون چیزایی که دوس داشتو زدم دیدم خانم چیز دیگه ای وارد کرده😐😐😐

من اینستا ندارم کی باورش میشه؟😳😂😂

من 🤗چون منم ندارم😊البته بهتره بگم خودم نخواستم داشته باشم

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2738
واااا چه خودشونوتحویل میگیرن البته اگه خواننده هستن حق دارن چون دختراتوکامنتای خواننده ها خووودکش ...

نه بابا خواننده چیه همین فالوورای معمولی ادم میزارن😂😂

من 🤗چون منم ندارم😊البته بهتره بگم خودم نخواستم داشته باشم

منم خودم نخواستم یه هفته س تل وواتساپم گذاشتم کنار این نی نی سایتم بیخیال شم دیگه باتو ای نور چشام حله همه ی مشکلام حله😲😂

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊