2737
2734

منم یه تاپیک‌زدم‌هیچکس ج نداد

کلا اینجا دیگه کسی فکره نی نی و پریود و .......اینا نیس

تو یه فازه دیگن

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم برا این میگن روزای پریود نخوریم چون قاعده آور هستش،چن وخته اقدامی؟

راستش من جلوگیری نمیکنم ولی اقدامم هم جدی نبوده تا حالا. ولی این ماه میخوام اقدام کنم واینکه الان که سه روز گذشته از تمام شدن پریودیم و نزدیکی نداشتم الان دیر شده؟ شانسم کم شده؟ 

سلام عزیزم

من بعد استفاده از یه پودر شیمیایی بنام اینفوکیک اگر اشتباه نکن اسمشو تنبلی شدید گرفتم

رفتم طب سنتی گفت همه داروهای شیمایی رو بریز بیرون که بدنت مقاوم شده

بجاش روزی یه لیوان دمنوش رازیانه با عسل بخور و دو روز در میان بادکش کن

گفت سر شش ماه باردار میشی

من انجام دادم و سرچارماه جواب گرفتم ولی چون فکر میکردم باز عقب انداختم انقد اینکارو ادامه دادم که متاسفانه سقط شد.

دقیقا پارسال روز عید فطر بود.

خیلی اذیت شدم.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2738
راستش من جلوگیری نمیکنم ولی اقدامم هم جدی نبوده تا حالا. ولی این ماه میخوام اقدام کنم واینکه الان که ...

ن عزیزم اصن استرس نگیر بهش فک نکن اگ هی تخمکگذاری حساب کنی و افسرده بشی ک س روز گذشته و شانسم کمه خدش ی سمه برا بارداری اصن ب این چیزا فک نکن ریلکس اقدامتو بکن

نفس آسمان جان فک کنم داروت اینفولیک بوده منم ی سال رفتم دکتر ک گفتن تنبلی دارم ۱۶سیکلم فولیم ۸بود بهم ۶ امپول و کلومیفن و لتروزول تجویز کردن ماه بعد رفتم همون اش همون کاسه فولیم تازه شده بود۱۱دکترم عوض کردم اینم گف ک تخمدونام کیست ریز دارنو برام پی سی او تشخیص دادن متفورمین تجویز کردنو یدوفولیک ۵ماه پیش و هنوزم خبری نیس!!

نفس آسمان جان فک کنم داروت اینفولیک بوده منم ی سال رفتم دکتر ک گفتن تنبلی دارم ۱۶سیکلم فولیم ۸بود به ...

آن شالله که درست میشه.

میدونی برای من تو روز ۱۴ حداقل ۱۵ میبود

البته قبل خوردن اون دارو..

که داغونم کرد.

بنظرم شما هم رازیانه و بادکش رو امتحان کن 

خوب جواب میده

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
آن شالله که درست میشه. میدونی برای من تو روز ۱۴ حداقل ۱۵ میبود البته قبل خوردن اون دارو.. که د ...

بادکش خوبه خاهری ضرری نداره ول رازیانه رو نمدونم چون میگن پرولاکتین میبره بالا البت من پرولاکتینم پایینه آز دادم

بادکش خوبه خاهری ضرری نداره ول رازیانه رو نمدونم چون میگن پرولاکتین میبره بالا البت من پرولاکتینم پا ...

من خودم مشکل پرولاکتین بالا دارم

اما خداروشکر دمتوش رازیانه بالا نمیبره اما عرقش چرا..

شما هم که پایینه مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد برات

2706