2737
2739

سلام عزیزا من میخوام کرمپودر بخرم پوستم چربه ی کرم پودر فول کاور مات ک برق نیفته ماندگاریش بالا باشه میخوام  بعد بین کرمای سوپر استای میبلین و ایر مات بورژوا و درماکول موندم کدومو انتخاب کنم ی چیزی میخوام ک قیمتش تو حدود همینا باشه  لطفا راهنمایی کنین از تجربتون استفاده کنم مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اینا که گفتی  همه بدرد نخورن عزیزم یه چیزایی تو مایه ی اشغال،باز بورژوا بهتر از بقیست

کی میگه این حرفو برعکس خیلیا از بورژوا ناراضی ان میبیلین ی مارک خیلی خوب با قیمته مناسبه عزیزم سطح اطلاعاتتو ببر بالا

کی میگه این حرفو برعکس خیلیا از بورژوا ناراضی ان میبیلین ی مارک خیلی خوب با قیمته مناسبه عزیزم سطح ا ...

شمایی که کرم پودر الکی استفاده میکنی واست میبلین خوبه

قصدم کمک بود،بگیر ببین چقدر افتضاحه روی پوست عزیزم،چون بهم پیشنهاد دادن گرفتم دیدم بدرد نمیخوره بهت گفتم،اما انگار بعضیا باید خودشون تجربه کنن تا بفهمن بقیه قصد کمک دارن

درماکول که کرم گریمه  من یه بار خریدم افتضاح بود میماسید رو صورت

منم به این خانم میگم اصلا خوب نیستن اینایی که گفتی میگه  بیسوادی اطلاعاتت رو بالا ببر اینا عالین،بذار هرچی دوست داره بگیره،بعد پشیمون بشه