2737
2739
عنوان

همش گشنمه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 34 پست

اخه قندم بالاس نمیتونم هرچیزی بخورم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

منم جون ندارم دیگه انگار یه تیکه گوشتم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیادم به گرسنگی اهمیت نده معده ت گشاد میشه اضافه وزن میاری ها.......چاق شدن راحته خوش اندام موندن سخ ...

ماه ۷ام ۸کیلو لعنتی چاق شدم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2728

همش تو یخچالم دنبال خوراکی و غذا انقد گشنم میشهههه همش گشنمم

ماه ۷ام ۸کیلو لعنتی چاق شدم

گفتم که....من حتی تو بارداری مولتی ویتامینهامو نخوردم که چاق نشم خیلی هم خوش اندام موندم الان بچم دوساله س من 58،کیلوام

خوشگلم آب و میبندی؟؟؟فکر بچه هامون باشیم ........
گفتم که....من حتی تو بارداری مولتی ویتامینهامو نخوردم که چاق نشم خیلی هم خوش اندام موندم الان بچم دو ...

خوشبحالتتت منم مولتی قطع کردم شدیدا اشتهای کاذب اورده بود برام

2738
عزیزم قندت بالاستبرای همون گشنت میشه حواست باشه یکم رعایت کن 

دیگه چقد رعایت کنم خسته شدم پایینم نمیاد

معدتون سرد شده گرمیجات مصرف کنین 

فک کنم همین طوره. من کلا همه جام سردشده. اگه یه باد سرد کوچیک بهم بخوره قسمت های مختلف بدنم شروع میکنه به دردهای عجیب غریب . تا جاییکه کار به گریه های شدید هم میکشه

2706