2737
2739

نزديك نيم ساعته سرم گيج ميره تا حالا سرگيجه نداشتم فشارمم اوايل بارداري بالا بود١٣بود

دست و پاهامم خيلي ورم كرده ولي ورمش ناگهاني نبوده مثلا در طي دو ماه اينطور ورم كردم

از بس سر هر چيزي نگران شدم و رفتم بيمارستان و هيچي نبوده الان سختمه شوهرمم روزه داره خوابيده دلم نمياد بيدارش كنم

چيكار كنممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من درهردوبارداری دچارش شدم اولی۷ماهگی زایمان کردم دومی۸ماهگی،حتما برودکتربرات آزمایش پروتئین درادرارمینویسن مشخص میشه درجه وضعیتی هستی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بله یکی از فایمیلامون و دوستم
فامیلمون متاسفانه دیگه نذاشتن بچه رو نگه داره و سقط کرد شیش ماهش بود گفتن برا مادر خطر  جانی داره
دوستم بچشو بدنیا اورد با هزارتا دارو و مدام تحت نظر دکتر بودن البته

فقط حواست باشه تحت نظر باشی و ازمایشاتو بموقع بدی

2738
من درهردوبارداری دچارش شدم اولی۷ماهگی زایمان کردم دومی۸ماهگی،حتما برودکتربرات آزمایش پروتئین درادرار ...

سرگیجه؟

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
بچه هاتون به مشکلی برانخوردن که انشالله؟

نه خداراشکرفقط اولیهادوقلوبودن کم وزن وریزه میده بودن روی هم سه کیلوبودن دومی هم دوکیلوونهصدگرم

سرگیجه؟

بله سرگیجه ورم ازنشونه های پروتئین درادراره که باتوجه به مقدار ش متوجه درصدمسمومیت حاملگی میشم واگه خدانکرده بالاباشه ختم بارداری وسزارین میکنن چون جان مادروجنین درخطره

بله سرگیجه ورم ازنشونه های پروتئین درادراره که باتوجه به مقدار ش متوجه درصدمسمومیت حاملگی میشم واگه ...

من هفته ۶ هستم،از دیشب ک شرمنده عذر خواهم برا خالت تهوع شدید بالا اوردم امروز سرگیجه م شدید،

تو این مدت کم خوراک و کم تحرک حالت تهوع دارم،سرگیجه خیلی کم بود گاهی ولی امروز بیشتر

از چی میتونه باشه؟استرس داشتم البته هم از یچیزی یهو عصری ترسیدم،ک شب اینجوری شدم،

کم اشتهام هیچی نمیتونم بخورم😞

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2706